Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hangulatingadozás? Mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drogba56 kérdése:

Hangulatingadozás? Mitől lehet, vagy az-e egyáltalán? Ti éltetek már át hasonlót?

Figyelt kérdés
Üdv! A kérdés egy lányra vonatkozik, akivel nem járok, de elég közel kerültünk egymáshoz melóhelyen. Most ezt nem is fejteném ki bővebben, nem ez a lényeg, hanem az, hogy sokszor tök jó fej velem meg kedves, sőt, inkább már édesnek mondanám, míg vannak olyan napok, amikor úgy érzem, hogy úgy viselkedik, mint aki alig ismer. Egyszer-egyszer még oké, csak ezek ilyen "tömbökben" jelentkeznek és nem tudom, hogy mi lehet az oka - az, hogy rosszabb napja van, vagy ilyesmi, valamennyire megmagyarázná, de a másik furcsaság az, hogy sosem hajlandó bocsánatot kérni! Elvigyorogja a dolgot ha megbánt és látja is rajtam, hogy szarul esik, de egy fél mondattal sem hajlandó azt jelezni, hogy sajnálja vagy nem úgy gondolta, úgy csinál, mintha nem történt volna semmi, sőt, még néha-néha úgy érzékelteti, hogy én vagyok a k*cs*g, mert fel merek háborodni, "hisztizni" bizonyos dolgokon. Valamikor teljesen "lájtos", ártatlan poénokat komolyan vesz és leoszt engem, holott ő még durvábbakat szokott előadni. Szóval a kérdésem arra vonatkozik, hogy mire véljem ezt, valamint milyen jellembeli/pszichológiai magyarázatokat lehetne erre adni, mert én nem értem ezt, bármennyit agyalok rajta.
2013. aug. 17. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet csak akkor olyan, ha megjött neki
2013. aug. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek a hangulatingadozások havonta rendszeresen jelentkeznek?
2013. aug. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy egyszerűen bunkó?
2013. aug. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na megkérdezlek Téged is, hátha Te vagy az én emberem. Privátba megírnád nekem, hogy hány éves, és, hogy mi a monogramja? (Ne haragudj, de kutatok egy ideje egy lány után, akire illik ez a leírás)
2013. aug. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!