Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki fiuk csak ugy tok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki fiuk csak ugy tok spontan leirtok nekem uzibe egy izgato storyt? Csak story! Lany vagyok

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
egy 15 éves lánynak nem sztorizgatnék :D
2013. aug. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom homi történet nem lenne jó :D
2013. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem fog menni. Elvetted a kedvem a "spontán" szóval. Legutóbb egy lány ismerősöm használta többször is egymás után amikor lekoptatott annak ellenére, hogy nem is akartam tőle semmi szexuálisat vagy bármit, csak egy jót bulizni vele és egy kisebb társasággal.
2013. aug. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem jöhet homi történet;DDDDDD
2013. aug. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Küldjél képet priviben magadról nekem, akkor felizgatsz és tudok mit mondani, hogy mit csinálnék veled ilyesmik. :P
2013. aug. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
HAny eves vagy?
2013. aug. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
megjöttél Bélabá? :DD
2013. aug. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
úgy szoktam ismerkedni hogy oviba pénisz volt a jelem suliba meg szex istennek becéznek!
2013. aug. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!