Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz, hogy manapság a strandokon, tópartokon szinte minden fiatal srác térdig érő fürdőnadrágban fürdik? Lent kifejtem bővebben.

Figyelt kérdés

Feltűnt nekem, hogy az utóbbi években szinte minden tízen- és huszonéves fiatalon csak térdig érő fürdőnadrágot lehet látni. Jómagam a harmincas éveimet taposom, de emlékszem gyermekkoromban mennyire ciki volt, ha valakinek nem volt fürdőnadrágja (akkor még a fecske volt a divat) és rövid nadrágban fürdött. Én ma is ragaszkodom a fecskéhez, pont azért, hogy a testem minél kevesebb része maradjon fehér napozás után. Most jön a képbe, hogy miért ebbe a kategóriába tettem fel a kérdést: szóval annál cikibb helyzetet nem tudok elképzelni, hogy egy mai fiatal levetkőzik a barátnője előtt és térden felül csupa fehérek a lábai, mert azok nincsenek lebarnulva. Néha az az érzésem, hogy visszafelé haladunk. A 90-es években, amikor szinte minden férfi fecskében fürdött, annyira nevetséges volt, amikor láttuk a szüleink, nagyszüleink nyári fényképeit, amiken boxer típusú fürdőnadrágban feszítenek.

A másik dolog, ami szemet szúrt. Az még csak hagyján, hogy rövid nadrágban fürdenek, de alatta ott van a pamut boxer alsó. Kérdem én, nem azért találták ki a fürdőnadrágot, hogy azt fürdőzésre és napozásra használják? Vagy csak én vagyok már nagyon öreg? Azt vettem észre, hogy a fiatalok körében valahogy ciki átöltözni. A lányok is kimennek a strandra, hazafelé a vizes fürdődresszre ráveszik a farmer rövid gatyát vagy ruhát, és úgy mennek haza. Hát én meg is halnék, ha a vizes fürdőnadrágra rá kellene vegyek valami száraz ruhát, és abban a vizes cuccban menjek haza, kocsiba ülni stb. Tényleg velem van a baj, vagy mindenki ennyire ragaszkodik a hülye divathoz?



#fürdőnadrág #fecske típus
2013. aug. 17. 10:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
nem mindenki tartogat kigyót odalenn, ezért a nadrág. Elhiszem, hogy nő szemszögből a fecske jobb, de én pl. ezért nem hordok ilyent.
2013. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem a fecske kegyetlenül néz ki, mintha bugyiban strandolnának a fiúk. Én személyszerint örülök hogy egyre kevesebben viselik.


21L

2013. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Szerintem egy időben nagyon kicsik voltak a fürdőgatyák. Apunak volt egy fecske nadrágja, amibe csak az egyik lábával bújt bele, a másik oldalon megy egy pertlivel kötötte meg. Aztán jött a bokszer, ami azért elég szorosan a testre tapadt. Ekkor egy kicsit szabadabbak lettek az emberek és a melegek ezt a lehető legkisebb, olyan francia bugyiként használták. Ez a hosszú gatya egy kissé férfiasabb. És nem az alsónadrágjuk van alattuk, hanem ebbe a nadrágba van varrva egy szerszámtartó, hogy esetleges baleseteknél, ne látszódjon az ingerület.

Nekem nincs bajom vele. A párom is ilyent hord.

Ja és a sörhas is kevésbé feltűnő benne.

2013. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
en is emlekszem a fecskere volt is par anno :D most inkabb kis sorc esetleg a boxer típusú fürdőnadrágban szokasom strandolni uszni sem lehet rendesen a terdigero furdonadragban.. bar is nekem nehezebb 24 F
2013. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Fecském az gyerekkoromban nekem is volt :-)

Én a magam részéről a száras sztreccsboxer fazont preferálom (úgynevezett Speedot). Kényelmes, nem tangásodik, úszásnál nem lobog összevissza :-) viszont pl. szörfözéshez szívesebben veszek rövidnadrág fazonút. Persze ebből térdvonal fölé érőt, töktartó béléssel. De van egy Fila rövidgatyám, ami térdvonal alá ér, az szörfözés közben kellemesen hűti a lábam szárát.

A speedot szörfözéshez nem szeretem, mert ha a deszkán mocorgok akkor kidörzsöli...

2013. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, elfelejtettem írni: 26f.

Az asszony azt mondja, hogy a térd fölé érő rövidgatya fazon jobb, mint a speedo, de egy ismerős nő szerint csak azért mondja, mert jó a seggem, és látszik a speedoban ő meg féltékeny :D

2013. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Mért az nem ciki, hogy a mellem a fenekem meg a puncim tiszta fehér? :D :D A barátomat se érdekli ez és engem sem hogy fehérek a combjai :)
2013. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:

Én személy szerint utálom a fecskét, legyen az fürdőnadrág, vagy alsónadrág. Boxerből sem szeretem az ilyen feszülősöket, ami ''rámtapad'', nem érzem magam jól bennük.

Én ezért szeretem ezeket a rövidnadrágokat.

És szoktam boxert venni alá, mert ezek a nadrágok szerintem nem csak fürdésre jók, nyáron nagyon szeretem őket. Így amikor elemgyünk fürödni, csak leveszem a pólót, és ugrok. Amikor megszáradok, akkor mehetek nyugodtan bárhova, mert van rajtam alsógatya is. Nem egyszer volt már, hogy elmentünk a városi strandra, ott is csak levettem a pólóm, papucs le, be a medence melletti zuhanyzóba és hadd szóljon :D

utána meg ki a napra, és mentünk a városban ide oda, megkajáltunk ugyan abba a ruhába (nyilván nem étterembe mentünk :D )

Szóval szerintem praktikus.

Ja és a fecske szerintem olyan, mint a bugyi, ezért férfiakon elég érdekesen néz ki, de ez csak az én véleményem.

2013. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ezen a nyáron többe fiun láttam fecskét, mint tavaly. 13-23 éveseken volt, hogy egy nap több fecskét láttam Balatonnál, mint olyan sortot
2013. szept. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
31%
Már nem azért de mi közöd hozzá, kinek mi a kényelmes? Ha neked a fecske a jó, fürödj abban, ha meg nem tetszik amit látsz, akkor nem kell odanézni. Vagy építhetsz egy időgépet és visszarepülhetsz a maradi évekbe, ezt tudom ajánlani. Szerintem meg a fecske néz ki hülyén. Olyan, mintha egy nagyra nőtt pelenkás gyerek lennél.
2013. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!