Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz, hogy manapság a strandokon, tópartokon szinte minden fiatal srác térdig érő fürdőnadrágban fürdik? Lent kifejtem bővebben.

Figyelt kérdés

Feltűnt nekem, hogy az utóbbi években szinte minden tízen- és huszonéves fiatalon csak térdig érő fürdőnadrágot lehet látni. Jómagam a harmincas éveimet taposom, de emlékszem gyermekkoromban mennyire ciki volt, ha valakinek nem volt fürdőnadrágja (akkor még a fecske volt a divat) és rövid nadrágban fürdött. Én ma is ragaszkodom a fecskéhez, pont azért, hogy a testem minél kevesebb része maradjon fehér napozás után. Most jön a képbe, hogy miért ebbe a kategóriába tettem fel a kérdést: szóval annál cikibb helyzetet nem tudok elképzelni, hogy egy mai fiatal levetkőzik a barátnője előtt és térden felül csupa fehérek a lábai, mert azok nincsenek lebarnulva. Néha az az érzésem, hogy visszafelé haladunk. A 90-es években, amikor szinte minden férfi fecskében fürdött, annyira nevetséges volt, amikor láttuk a szüleink, nagyszüleink nyári fényképeit, amiken boxer típusú fürdőnadrágban feszítenek.

A másik dolog, ami szemet szúrt. Az még csak hagyján, hogy rövid nadrágban fürdenek, de alatta ott van a pamut boxer alsó. Kérdem én, nem azért találták ki a fürdőnadrágot, hogy azt fürdőzésre és napozásra használják? Vagy csak én vagyok már nagyon öreg? Azt vettem észre, hogy a fiatalok körében valahogy ciki átöltözni. A lányok is kimennek a strandra, hazafelé a vizes fürdődresszre ráveszik a farmer rövid gatyát vagy ruhát, és úgy mennek haza. Hát én meg is halnék, ha a vizes fürdőnadrágra rá kellene vegyek valami száraz ruhát, és abban a vizes cuccban menjek haza, kocsiba ülni stb. Tényleg velem van a baj, vagy mindenki ennyire ragaszkodik a hülye divathoz?



#fürdőnadrág #fecske típus
2013. aug. 17. 10:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
37%
A fecske nagyon gáz. Főleg egy rálógó sörhassal együtt. :D
2013. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem szörnyűek ezek a hosszú nadrágok,biztos velem van a baj de amikor én egy szál bugyiban és melltartóban(természetesen fürdőruhában) vagyok akkor a férfiak is simán felvehetnének fecskét...

Ez az én véleményem de ők tudják miben érzik magukat jól,na az meg hogy nem öltöznek át hanem a mocskos gatyájukban mennek be a strandon a medencébe nyáron rászóltam egy csapat srácra emiatt hogyha nincs pénzük fürdőruhára akkor ne járjanak strandra erre nekik állt feljebb és én szóltam az úszómesternek úgyhogy biztos azóta s szidnak mert el kellett menniük XDDD

17/L

2013. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
72%
Egyet értek a kérdezővel! Nekem is feltünt. Ez is amcsi divat majmolás,ha nincs jó tested,takard el...vissza a múlt század elejére... Akkor fürödtek hosszú cuccban. Lehdt jövőrd még egy trikót is felvesznek hozzá... Nekem sincs csúcs testem,vékony vagyok,de fecskét hordok. El sem tudnám képzelni, hogy térdig érő nadrágban napozzak...
2013. okt. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én is a hosszú szárú úszógatyát szeretem inkább, de ha lenne néhány lány ismerősöm, akikkel együtt mennénk úszni és nekik a fecske tetszene és ezt meg is mondanák, a kedvükért elmennék velük fecskében. És csak azért is kézen állnék az orruk előtt víz alatt fecskében, de akkor cserébe nekik is kéne kézen állniuk fürdőruhában. :D
2013. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Mert aztàn a hosszú szárú fürdögatya olyan sokat takar
2013. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
74%

Ugye tudod, hogy mindenki abban fürdik ami neki tetszik és amiben szeretne? Nehogy már én legyek a hülye divatolós (miközben semmi közöm a divathoz), csak mert én nem fecskében strandolok. Nekem meg nem tetszik a fecske, mégsem mondom, hogy milyen gáz, aki azt hord, vagy írjak ki én is egy kérdést a fecske ellen? Nem teszem, mert nem érdekel.

Biztos neked is van olyan ruhadarabod, amit én nem vennék fel soha, csakhogy én szärok rá ki mit hord, mindenki azt vesz fel amit szeretne. Azon meg röhögnöm kell, hogy már ezzel kapcsolatban is amerika majmolását hozzák fel, vicc..

2013. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

nagyjából megválaszolták már, én #11 válaszát emelném ki:

biztos van alapja, hogy sokan nem szeretnék ha feltűnne, hogy a hideg vízben mekkorára megy össze, vagy szimplán nem elégedettek a "dudorral"

2013. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
50%

Ez 1990 óta van, amióta Amerika divatja és hülyeségei beáramlottak hozzánk.

Visszafejlődtünk, igen.

Az emberek azt szerették, ami amerikai, ami nyugati, és nem azt, ami praktikus.

Már rövidnadrágot sem visel senki, csak térdnadrágot, és az oktondik azt hiszik, az a rövidnadrág.

Mondjuk van olyan férfitest, amin jobb, ha többet takar a ruha, de azért van, akinél nem lenne probléma, ha többet mutatna. Bár így legalább nincs annyi sóvárgás.

2019. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!