Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy helyes, jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy helyes, jóképű, sportos, izmos fiú (akivel egy ideje jártok) azt mondaná nektek, hogy nem akar szexelni házasság előtt (ami meg ugye hol van még. ), akkor mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Türelmesen várnátok vele, ameddig bírjátok, vagy azonnal otthagynátok, bármennyire szeretitek is?
2013. aug. 1. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném, hogy miért, és hogy pontosan mennyire nem, vagyis meddig akar elmenni akkor egyáltalán, mi fér még bele?
2013. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vallási okok miatt nem szeretné.
2013. aug. 1. 16:45
 3/12 anonim ***** válasza:
1-nek üzenem, hogy talán azért mert az illető tartja magát a Katolikus valláshoz. :)
2013. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Ilyen fiút keresek már mióta. De nem találok :(
2013. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kerülnék ilyen helyzetbe, mert már az ismerkedési szakaszban vége lenne a dolognak.
2013. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Eleve nem jönnék egy ilyennel össze, ha ezt nem közli előre, mert általában ezeket normális esetben a felek tisztázzák, nem utólag, mikor már benne vannak egy kapcsolatban...

fiatal vagyok még, így én igényelném a szexet, jóval házasság előtt. Szóval a válaszom: kösz, de nem.

2013. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Érdekes egy kérdésnél hirtelen mennyi lány megszerette a szexet :O
2013. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te a pasi vagy, vagy a csaj? Amúgy ez nagyban függ attól, hogy mit értesz szex alatt. Tehát pl ha már az orál, vagy a petting is tabu, egy kicsit elgondolkoznék. De ha szerelmes vagyok, akkor nem számítana...persze ez még nem történt meg velem, szóval lehet, hogy csak évet tudnék várni, de az is lehet, hogy ötöt. Persze ha az előbb említett dolgok nem "tabuk".
2013. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Várnák.


Vallásos családból származom, de én nem vagyok olyan hogy házasság előtt no szex.

2013. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Megörülnék, de meggyőzném ,hogy azért pettingeljünk, mert a totális semmit nem bírnám :D

23l

2013. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!