Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért talált ki ilyet rólam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért talált ki ilyet rólam a pasim?

Figyelt kérdés
a pasim azzal vádol, hogy biztos vannak fb-n kamuregjeim, és a csaj ismerőseinek én írkálok csúnyákat. erre nagyot néztem, hogy most mi van???
2013. aug. 17. 23:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nekem se írj, főleg hogy 24 évesen itt tartotok...
2013. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
ja, szóval magatokra vettétek, ti is ezt csináljátok a barátnőitekkel, már ha van, és fáj nektek ha kiderül a mocskos kis titkotok, mennyire szemetek vagytok az emberekkel.
2013. aug. 18. 00:11
 13/26 anonim ***** válasza:

miért vagytok ilyen hülyék ti válaszolók?:O

miért kötekedtek holott egy normális kérdést vár a kérdező,de ti meg olyat nem tudtok


a lenne csajotok és ilyesmit találna ki rólatok és azt terjesztené akkor ti mit csinálnátok?

ebbe gondoljatok bele

és ne mondjátok hogy nem érdekelne mert ez nem igaz

2013. aug. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

14



Velem egy nő csinálja ezt. Ne forgasd ki a szavaimat.


Kezeld magad inkább.

2013. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Az értelmi szinted nem lehet valami nagy, ha kiírsz egy ilyen kérdést, aztán a válaszolókat privát üzenetekben piszkálod. NE ÍRJ többet. Köszönöm.
2013. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

14 Most is kisstílűsködsz és másra próbálod ráverni a balhét.


4 privátot irtál csak nekem. Nem tudom a többieknek mennyit nekem bizonyithatóan ennyit. Az utsónál megsajnáltalak. Nah, ennyit ér. Kis piti.

2013. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Dobd ki...
2013. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

a privátot le le lehet tíltani ha nem tetszik,nem tudtad?


ha meg veled is ezt csinálják akkor miért nem azzal kezdted?

miért várod meg míg kialakul egy ilyen vita??

2013. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
miért nem mertek válaszolni? de fikázni tudtok a kérdésemnél??? enyhén szólva szánalmas kisgyerekek vagytok.
2013. aug. 18. 00:17
 20/26 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem kértem több privátot. De te biztos 24 vagy? Éretlen vagy vádaskodó és acsarkodó. Csodálkozol ha ezt gondolja rólad a pasid?
2013. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!