Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért talált ki ilyet rólam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért talált ki ilyet rólam a pasim?

Figyelt kérdés
a pasim azzal vádol, hogy biztos vannak fb-n kamuregjeim, és a csaj ismerőseinek én írkálok csúnyákat. erre nagyot néztem, hogy most mi van???
2013. aug. 17. 23:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Megérkezett az 5.privi is:D
2013. aug. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
21 Én válaszoltam neked, ocsmány és kisstílű módón próbáltál hátba döfni, csak nem jött neked össze. Igy jártál.
2013. aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Remélem tudod, hogy egy 12 éves értelmi szintjén állsz, és úgy is írod kommentjeidet.

Azért piszkálunk, mert a gyengéket, butákat, tehetetleneket, mint te, mindig nagyon könnyű "piszkálni". Igazából csak próbálunk észhez téríteni, nem sok sikerrel...

2013. aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
6.privi
2013. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én még csak 4 privit kaptam. De röhögünk itt ezen a csajon :D.
2013. aug. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ahogy Mucsi mondaná, "egy sz*ar, szemét sz*ar alak vagy, hazudsz és füttyögsz"


Na ezért mondta a pasid ezt

2013. aug. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!