Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok most a hülye, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok most a hülye, hogy ezt "elnézem" neki?

Figyelt kérdés

Ismerkedek neten keresztül egy fiúval, már régóta beszélünk mindennap órákat, nagyon aranyos. Amikor elkezdtünk írogatni egymásnak, csak ismerkedés, barátkozás miatt, most meg már a találkozást tervezzük nemsokára. Neki éppen van barátnője, azt mondta, hogy ha élőben találkozunk, és akkor is ugyanígy elleszünk, vagy alakul köztünk valami, akkor dobja értem a barátnőjét. Már mikor megismerkedtünk, akkor is együtt voltak, azért is csak barátnak szerettem volna, de már úgy érzem, hogy nem csak azt szeretnék tőle, és elmondása szerint ő se tőlem. Én akkor most hülye vagyok, hogy elnézem neki azt, hogy a találkozásunkig együtt van a csajjal, és ha kialakul köztünk valami, akkor elhagyja? Ti elvárnátok, hogy akár most azonnal szakítson a csajjal, ha találkozni csak kb 3-4 hét múlva fogtok, és az sem randi lesz, hanem baráti találka?

Korotokat is!!


2013. aug. 18. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig ne engedj neki semmit, amíg együtt vannak... találkozni lehet, de egyebet nem! 22f
2013. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nem jó,de te tudod.

Én már ismerkedés alatt se kezdek mással.

18/F

2013. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, ez azért nem így működik szerintem. Mármint milyen már, hogy "flörtöl" veled, de amíg nem biztos, hogy bejössz neki, addig megtartja a barátnőjét?

Mondván, hogy a biztosat a bizonytalanra nem cseréli...

Amíg arról van szó, hogy mint barátok találkoztok, addig lehet barátnője...de ha már benne van a pakliban, hogy többet akar, nem korrekt ez a hozzáállás.


A másik:

Szerinted, ha ezt megtenné a mostani barátnőjével, Veled nem fogja hasonló helyzetben?

2013. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem is ezért vagy hülye szerintem, hanem mert ezek mellett képes lennél vele lenni - szerinted ha a jelenlegi párjával annyira sem korrekt, hogy elmondja neki, hogy már nem klappolnak a dolgok, akkor majd veled másmilyen lesz?


A leírtak alapján úgy tűnik, hogy azért van a másik csajjal, mert épp nincs jobb, az ilyen embereket én igyekszem ívesen elkerülni.

22F

2013. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez a gyerek nem akar a 2 szék közül a földre esni

tehát ha nem jössz be neki akkor többet nem beszéltek és a csaja sem tudja meg,vagyis megcsalja a csaját veled,amit ha esetleg összejöttök veled is meg fog tenni

te döntöd el,hogy szeretnéd e magad átveretni

2013. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sőt kérdezd meg a barátnőjét hogy nem e zavarja e :D

ha összejössz vele akkor is te leszel a ribi,mert tudtad hogy van csaja,ennyi

2013. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!