Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nocsabasz pasi szamara is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nocsabasz pasi szamara is letezhet olyan csaj, akiert barmit megadna es aki mellett kepes lenne megallapodni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen....
2013. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, abba a csajba nagyon bele kell szeretnie.
2013. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, de ritka az ilyen.. Nem a nő hatása, szerintem inkább a koré, hogy lenyugszik az ilyen ember..

Aki kettesével viszi haza a lányokat egy bárból minden hétvégén, annak egy (pl te) nem valószínű hogy tudsz olyat nyújtani, amitől így megváltozna.. Meg az ilyen embereket véleményem szerint a testiségek sokkal inkább érdeleknek, mint esetleg a személyiség, amivel ki tud túnni egyik lány a többi közül.

2013. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2013. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3.! Nocsabasz alatt nem azt ertem, hogy minden heten mas csajt visz haza, hanem azt, hogy van, hogy csak par honapig van egyutt egy csajjal, van, hogy honapokig nincs senkije, van, hogy 1 evig is egyutt van egy csajjal.

Amugy koszi szepen, hogy igy egy kerdes alapjan megitelted, hogy semmi extrat nem tudok nyujtani egy ilyen pasinak.

2013. aug. 18. 12:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagyis van egy nőcsábász pasas aki bárkit megkaphat, viszont neked többre kellene, hogy elmondhasd magadról melletted egy alfa hím is megmarad :O A nőcsábász az mindig az is marad nem fog megállapodni senkivel, addig amíg egyszer úgy nem érzi, hogy elment felette az idő, és nem akar egyedül maradni. Akkor majd keres magának valakit, amikor bekattan :S
2013. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ma 12:59

Azert ennyire nem egyszeruek a dolgok. Ket es fel eve tetszik, es allitolag en is neki, de 2 eve 2x is visszautasitottam, azota nem kozeledik, csak nez

2013. aug. 18. 13:18
 8/11 anonim ***** válasza:
A testiségekben lehet ő a legmenőbb csak elképzelhető az érzelmeket nem emelte ugyanolyan szintre :S
2013. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem kell olyan sokat képzelni róluk, nekem régen volt egy ilyen haverom, elég sűrűn cserélgette az ágyasait, de normális volt,értelmes, igazi jópasi, jól kijöttünk. Most meg 2 éve együtt van egy olyan szánalmas csajjal,h mindenki csak néz, buta, csúnya, semmi kedvesség nincs benne, ráadásul a pasi is átveszi az idióta szokásait,,, szóval eléggé kicsire zsugorodott a szememben a srác. Azt látom,h az ilyen nagy kaszanovák vagy egyedül maradnak végül,vagy egy értéktelen ribit fognak ki maguknak.
2013. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
igen!! pont ilyen nőcsábász voltam aki minden nap mást csajt vitt haza...és 5 hónapja megtaláltam az igazit és megtudnék állapodni örökre mellete azóta is nagyon szeretem!!
2013. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!