Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt hozzám hasonló fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt hozzám hasonló fiú, aki még a jelek ellenére sem tudja elhinni, hogy valóban tetszett már legalább egy lánynak is vagy, hogy valóban azért smárolt vele egy lány is, mert helyesnek tartotta?

Figyelt kérdés

Ki lehet ebből a betegségből valahogy gyógyulni, ha igen hogyan?

Például smároltam már lányokkal, akiknek mintha bejöttem volna, pedig a legtöbb lány és fiú is rondának tart meg gúnyol... Legutóbb egy szép csajjal smároltam ráadásul és nem ellenkezett fura mód!



2013. aug. 18. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor volt ez a legutóbb? Csak mert kb. 2 hete írod ki már ugyan ezt a kérdést a "szép lánnyal smároltam, pedig ocsmány vagyok" szövegeddel.
2013. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
biztos részeg volt
2013. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az exem ilyen volt, először cukinak tartottam, de egy idő utàn az agyamra ment ezzel a dumàval. Aztán amikor szakìtottunk (nem emiatt :P), teljesen elhitette magàval, hogy én nem is szerettem őt soha... ezzel a tudattal hagytam ott, nem tudtam vele normàlisan megbeszélni. A lényeg, hogy eleinte ez pozitív tud lenni, a csaj igazán érzi, hogy értékeled őt, és ez jól esik, de azért óvatosan, ne menj àt szánalmasba... :P :-)
2013. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as köszi, hogy megosztottad ezt velem és végre valami értékelhető választ is kaptam, de az az igazsá, hogy én sosem szoktam panaszkodni lányoknak, nem vágom, hogy honnan jött ez most neked le a kérdésből. Magamban őrlődöm, de a lányok felé alfahím szerepet mutatok vagy hogy is mondjam inkább humorizálok, poénkodom, kedves vagyok a lányokkal, akikekl randizom meg próbálom tapasztaltabbnak meg olyannak mutatni magam, akit sok lány helyesnek tart, még, ha valójában ez nem is így van. De belül mást érzek, mint amit kívülre mutatok a lányoknak, akikkel smároltam eddig vagy egyéb viszonyba kerültem.
2013. aug. 18. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!