Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, akit 10 éve ismerek. (fèrfi) Gyakran szoktunk hüly..ni, barátilag átölelni egymást. Soha nem tekintettem rá másként. Egészen tegnap elöttig. Akkor éjszaka ezzel a munkatársammal álmodtam. Csak annyi volt, hogy álmomban együtt, egymást átölelve aludtunk Az álmom óta nem èrtem mi törtènik velem. Idióta voltam, mert elmondtam neki az álmom viccesen. Ugyanúgy barátilag átöleltük egymást, de valahogy össze vagyok zavarodva. Ès most jön az, amièrt szègyenlem magam: azon vettem èszre magam, hogy pár másodpercig a nemi szervèt "nézem". Soha nem törtènt velem ilyen! Egyszerüen nem értem magam. Az álmom elött soha nem tekintettsm rá férfiként. Mi történik velem? Mi ez? :-S
2013. aug. 18. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Megjött az eszed Manócska!
2013. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Férfi vagy, vagy nő?
2013. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nö vagyok.
2013. aug. 18. 22:08
 4/5 anonim válasza:
Nekem is volt már hasonló. Nálam csak az álom hatása volt, 1 hét múlva már helyreálltak a dolgok.
2013. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, én is ebben reménykedem. Nem értem magam. :-(
2013. aug. 18. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!