Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni egy fiúval kapcsolatban. Legjobb barátnőm bátyja nagyon tetszik nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
És mivel egy táborba voltam vele és a barátnőmmel, úgy gondoltam inkább tőlem tudja meg mint valaki mástól. Így egyik nap félrehívtam és mindent elmondtam neki. Erre ő csak annyit reagált, hogy nem tud mit mondani.Nem tudom hogy hogy közeledjek felé mert igaz hogy nagyon sokat beszélgetünk és azt mondta szép a szemem de mégis megrekedtünk ezen a szinten. Ennél én egy kicsit többre vágyok.

#fiú #szerelem #tiniszerelem #barátnő tesója
2013. aug. 18. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Am hány évesek vagytok?

Szerintem ő sem tudja h mit akar,mint ahogy ő is mondta,mert h dícsérte a szemed az jó jel :) de az h nazt mondta nem tudja mit mondjon,az egy rossz jel,így a kettő semlegest ad :D

Próbálkozni meg,háát,esetleg 1-2x ráírhatsz facebookon,aztán meg majd meglátszik h ő kerese-e...

2013. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én 15 éves vagyok,ő 16 éves.:)
2013. aug. 19. 00:34
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát, megfogadtam a tanácsot beszéltem vele kétszer de mindkétszer megkérdeztem hogy van és erre se szó, se beszéd lelépett fb-ről .Nem tudom hogy haragszik-e rám azért mert elmondtam hogy tetszik.Vagy mi történt vele...
2013. aug. 19. 21:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes....Akkor ne keresd többet,és ha esetleg meglátod valahol csak köszönj és semmi több...szépen felejtsd el....
2013. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Végül is válaszolt a kérdésemre.Csak úgy minden gondolkodás nélkül rá írtam hogy haragszik-e rám.Azt felelte hogy miért haragudna.Mert igazából mióta nem nagyon beszéltünk..-mondtam neki erre. Ezután megkérdezte hogy ilyennek ismerem-e.Mondtam hogy nem de közbe más dolga lett és lelépett.(Az anyukájuk 1 hónapja hallt meg, ezért kicsit megnőtt a feladatok száma)
2013. aug. 20. 00:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Á,értem..de szerintem ne tulajdoníts sok jövőt ennek a kapcsolatnak,csak fogadd el,h semmi se lesz...gondolj arra h ha együtt kell maradnotok úgyis együtt lesztek...
2013. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépet!!
2013. aug. 20. 23:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazad lett....Azt mondta végülis hogy nem tetszem neki,de csak azért mert nem érzi AZT. De igazából ez nem változtatott semmin, ugyanúgy tetszik, és igazából azt gondolom, hogy nem is haragszik, mert múltkor nagyon sokat dumáltunk.Mindegy én mindent megpróbáltam,innentől kezdve rajta múlik....Köszi a tanácsot, meg minden :D
2013. okt. 26. 01:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,vagyis,aki mindig ír :D

Majd jön az igazi :P Addig is nézz romnatikus filmeket,azok végén általába jön a meglégedett boldogság,és egy kis időre olyan mintha te is szerelmesen boldog lennél :)Nekem bejön ez :D

2013. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Nemtudom nekem nem jön be.Utána mindig szomorú leszek! :D :D
2013. nov. 16. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!