Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megmondjam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megmondjam vagy ne? Mitszolna hozza?

Figyelt kérdés
van egy cigany pasim mar lassan 2honapja jarunk es egy par haverunk tudja akik elmeletileg nem adjak tovabb es a szuleimnek nem merem megmondani felek a velemenyuktol.en amuyg az o szuleivel tok joba vagyok de nemmerem elmondani szuleimnek mer fajgyulolok es a fiunak rossz jegyei vannak suliba (egy osztalyba jarunk) 13/L
2013. aug. 18. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
x'DDD
2013. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2013. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ötlet cigánnyal kezdeni.. hidd el.. csak mert nem.

Nem fajgyűlöletből, vagy ilyesmiből mondom (tény hogy nem szívlelem őket, jó okkal, na mindegy..) de teljesen mások a szokásaik, még a normálisabbjának is (pl ha lefekszel egy cigány fiúval az amolyan ígéret hogy hozzá akarsz menni és gyereket szülni neki..).

Ha rám hallgatsz, ezt nem csinálod..


F/18

2013. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
dzsínó voltam az oláhcsaládból, ja
2013. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
ne, ne mond el.. várd ki az időt amikor már elég megértőek lesznek veled.. és mivel még fiatal vagy nem fogják úgygondolni h életed szerelme.. a fiunak meg segíts tanulni.. meg am is ha elmondod csak eltiltanak és szenvedsz.. így meg nem tiltanak.. :) remélem segítettem..
2013. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legalább egy okosba szerettél volna. Akkor elfogadnák a szüleid.
2013. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el, és vidd haza a fiút.

Videózd le, hogy mi történik. :DDDD

2013. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szüleid jó emberek! :D
2013. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de az osztalybol mindenki birja sok haverja van
2013. aug. 18. 23:09
 10/11 A kérdező kommentje:
de mar enis kezdem azthinni hogy hulyeseg ez a kapcsolat
2013. aug. 18. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!