Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztam egy lánnyal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy lánnyal a neten, nagyon jól elbeszélgettünk, de lehet, hogy férfi volt? Segítség!

Figyelt kérdés

Szóval az omegle.com-on történt (olyan mint a chatrulette, csak kamera nélkül). Elbeszélgettünk, viszonylag értelmesnek tűnt, a története teljes mértékben hihető.

Felvett skype-ra, mutatott képet. Nem gyanakodtam, olyan volt a képen, mint amit mondott magáról. Folytattuk a beszélgetést, jól elvoltunk, minden.

Ma gondoltam, hogy a facebookon csinálok egy keresést a skype-on, hogy bejelöljem. Nos, amit kiadott, az egy fiú volt. Gondoltam, hogy biztos a testvére, akiről beszél. De nem stimmelt, mert a gyerek nem oda járt, nem azt tanulta, amit a "lány" mondott.

Lementettem a képét, rákerestem a neten, erre egy lengyel társkereső jön ki...

Magyarul átvertek, nem?



2013. aug. 18. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
olyasmi
2013. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Véletlen nem Briginek hívták?:D
2013. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ennek semmi értelme. Mégis hogyan dobna ki női névre férfit? Már ha nem voltál olyan hülye, hogy azt hidd, hogy az női név... bár kinézném belőled. Meg most hol kerested, fakbukkon vagy skypeon?


Megtanulnál fogalmazni?

2013. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, Lilla volt... vagyis igazából Tamás. :D
2013. aug. 18. 23:26
 5/13 anonim ***** válasza:
kamu a kérdésed:D
2013. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, facebookon csinálok egy keresést skype alapján.
2013. aug. 18. 23:26
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem kamu...
2013. aug. 18. 23:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Dorinának add át üdvözletem, hiányzik:D
2013. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Milyen Dorina?
2013. aug. 18. 23:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Na ez gáz.
2013. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!