Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan sok lány "szenved"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan sok lány "szenved" apakomplexusban?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Verena Kast - A személyiség születése c. olvasmányt ajánlom!
2013. aug. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. aug. 19. 01:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó könyv?
2013. aug. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hol van ilyenkor a sok szófohsó? :D
2013. aug. 19. 01:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Mélylélektan, pszichoanalízis.. Elég tömény :)
2013. aug. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

ez engem is módfelett érdekel!


nagyon sok 18-20 körüli lány, huszonvége, harmiceleje pasikkal van.

kocsi van, lakás van, merthogy érett, meg mittudomén, mindig vna kifogás.


de lefogadom, mire én leszek 30, már megint mindenkinek majd a 20 évesek kellenek. ördögi kör ez.

22/F

2013. aug. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért,mert így próbálják bizonygatni,hogy ők mennyire "érettebbek" a koruknál.Hallottam én ezt már sok lány szájából,de az érettséget valahogy soha nem sikerült észrevenni.Az egyetlen amiben bővelkednek az ilyen lányok,az a naivitás.
2013. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, igen ez az egyik verzió, amit az előttem szóló írt. A másik meg, amit én tapasztalatból írok, hogy az apa nem foglalkozik a gyerekével, nem dicséri, nem ő neveli, és akkor a tizenéves lány elkezd vonzódni, meg rajongani egy nála jóval idősebb (harmincas) pasihoz, akitől azt hiszi, hogy figyelmet, meg majd szeretetet kaphat. De az ilyen nagy korkülönbséges kapcsolatnak semmi értelme. Örülök, hogy nem lett belőle semmi, megmaradt rajongás szintjén.
2013. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!