Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fenekelés,50 ütés vastag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenekelés,50 ütés vastag bőrövvel, meddig fog meglátszani, mennyire fog fájni közbe, utána milyen érzékeny lesz? Valamint talpverés,25-25 pálcával ua. Kérdések? 17/F

Figyelt kérdés
Régóta ki akarom próbálni, és egyik barátnőm felajánlotta a segítségét. Amitől félek, hogy nem egy kis vékony valami, csupa izom, mint egy átlagos férfi, olyan erővel. És azt mondta, nem kislányosan fogok kapni. De abba megegyeztünk, hogy semmiképp se vérezhet meg nem lehet hurkás. Talpast még el se tudom képzelni, hogy fogok utána hazamenni.
2013. aug. 19. 08:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Valamint talpverés,25-25 pálcával ugyan azok a kérdések.
2013. aug. 19. 08:33
 2/14 anonim ***** válasza:
17%

2013. aug. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 acelsziv ***** válasza:
0%
te beteg vagy...
2013. aug. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hurkás lesz, és valszeg vérezni is fog! Ez elkerülhetetlen!
2013. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
nyomorék vagy
2013. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a kérdésedre a válasz. Jól el kell verni, és megtudod, mennyi idő alatt gyógyul!
2013. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
21. én lesz a tali, ha minden jól megy, csak kezdek félni. Amúgy 50 övvel nem lesz hurkás, se vérezni nem fog, csak véraláfutásos lesz, én azt hallottam. És állítólag egy hétig nem fogok ráülni. A talpasról meg azt, hogy nem ritka az élénk sírás, de 25-től 1-2 óra múlva tudok menni.
2013. aug. 19. 14:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

hol olvastál ezekről?

leírod milyen volt?

2013. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

már régebbi téma de gondoltam mégis írok.

Talpverés után nem hiszem hogy mész utána valahová mert egy darabig nem fogsz tudni ráállni. Én 12 voltam amikor elöször kaptam, és tudom hogy hogy fáj.

2014. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem a talpas sztorit gyorsan felejtsd el, mert veszélyes lehet. a fenekelés ahogy így leírod rendben van, valószínűleg pár napig ocsmányul véraláfutásos leszel, meg fájni is fog. Szerintem a vérzés azért az túlzás, ennyitől nem fogsz vérezni, viszont a hurkák nem kizártak. Jó szórakozást.
2014. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!