Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerek egy lányt aki mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy lányt aki mindenkire mosolyog, nagyon aranyosan. Nektek ez bejön? Miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem igen. nagyon is. :)


azért csinálja gondolom mert ilyen személyiség, na meg lehet pasit akar fogni :D :P

2013. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj, én nem szeretem az ilyet mert nem őszinte. Mindenkire?
2013. aug. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ha barátja lennék, egy idő után kiborítana szerintem :/
2013. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van egy lány aki 2 évvel idősebb tőlem, és régebben mind2-en koleszosok voltunk és péntekenként ugyan azzal a busszal jártunk haza. Akk azért figyeltem fel rá mert mindíg mosolygott, jókedve volt. Úgy gondoltam, hogy ez csak vmi álca, vagy pedig elég nagy ribi és minden pasit meg akar szerezni. De 1-2 évvel később tök jóba lettünk és már másként látom :D Ő csak alapjáraton ilyen kis kedves aranyos csaj, vagy nagyon jól játsza :DDD De azóta nagyon kedvelem bár ha ő lenne a barátnőm akk lehet, hogy zavarna, hogy ha más fiúkkal így viselkedne.
2013. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőm lenne egy ilyen lány, rossz lenne ha minden pasira mosolyogna..
2013. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért csinálja? Mert ilyen egy aranyos lány.
2013. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!