Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csúnya lányok is csak jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya lányok is csak jó pasit akarnak?

Figyelt kérdés
En egy olyan csajt akartam fogni,aki más szemében csúnya talán,viszont nekem a legszebb.Nem is egy ilyennek csaptam a szelet :)...Próbálkoztam de semmi.En csak átlagos vagyok.Ez lehetett a baj,hogy mind lekoptattak idővel?..Fel kell adnom,hogy ilyet találok valaha :S

2013. júl. 13. 17:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
mindenki olyat akar, aki neki szép
2013. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mindenki olyat akar, aki neki szép, és még értelmes is.
2013. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
A szépség relatív.
2013. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Pont ahogy fordítva, a ronda srácok akik itt sírnak nap mint nap, ők is a legszebbeket akarják mindig, aztán csodálkoznak, hogy nem jön össze.
2013. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mindenki olyat akar, aki neki szép-En is olyat akarok :S
2013. júl. 13. 17:35
 6/23 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy csak a külsőd miatt nem akartak

nem csak az számít

de tény, hogy ha lehet, mindenki a jobban kinézőt fogja választani

2013. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
En miért fogattam el akkor őket úgy?Nekem miért tetszettek?
2013. júl. 13. 17:38
 8/23 anonim ***** válasza:
Igen, egy ronda pasi, átlag lányt akar vagy egy kevésbé szépet, örül ha van valakije. Átlag pasi szintén így van ezzel. Helyes pasi meg jó csajt vagy átlag csajt fog magának találni. A csajok közül viszont az összes helyes pofikájú srácot akar maga mellé, hogy ha ő nem is szép, legalább a párja miatt irigykedjenek rá. Most fordítva lett ez, már a lányoknak a státuszszimbólum egy helyes pasi.
2013. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen. Legfeljebb ha helyes pasi nagyon nem akar összejönni nekik, akkor beérik egy átlagos külsejűvel, de azt is rögtön dobják, ahogy esélyük lesz egy jóképűbbre.
2013. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát akkor feladom az egészet.Jobb egyedül!
2013. júl. 13. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!