Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is sok lenne ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sok lenne ez így, ha egy srác udvarolni szeretne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szeretnék meghívni egy lányt mondjuk sütizni/fagyizni, aki nagyon tetszik nekem, és talán én se vagyok számára közömbös. Viszont pont aznap lesz a szülinapja is, és hát elég közel állunk egymáshoz, gondoltam, esetleg valami apróságot is vennék neki. Később azonban az jutott eszembe, hogy ez így hirtelen valószínűleg sok lenne udvarlásnak, talán túlságosan is nyomulós, hogy meghívás is, ajándék is. (Nem vagyok zsugori, mert tényleg szívesen vennék neki valamit, csak nem tudom, ez így nem túl sok-e egyszerre.) Szülinapi ajándéknak viszont kicsit neccesnek/kevésnek érzem a szimpla sütizést, fagyizást. Ti hogyan látjátok ezt a dolgot? Elsősorban lányok véleményére lennék kíváncsi, ti minek örülnétek, vagy szerintetek sok-e ez így. Köszönöm a normális válaszokat.

2013. aug. 19. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szál virág (szülinapra) és hogy meghívod őt valahová nem lenne túlzás :)
2013. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A mai lányoknál a sütikkel nem sokra mész, vegyél neki füvet, vagy Jack Daniels-t (mert az olyan menő) és a nyakadba ugrik.
2013. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1: Oké, majd megkérdezem, mi a kedvenc virágja. :)
2013. aug. 19. 19:42
 4/11 A kérdező kommentje:
#2: Nem tudom, ő a múltkor nagyon örült már egy fagyinak is, amikor mondtam neki, hogy még kimaradt, amiről beszéltünk, és meghívom valamire, akkor egy nagyot mosolygott.
2013. aug. 19. 19:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Villantsd meg Deák Ferit öcsi ;-)
2013. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És miért baj, ha ez nyomulós? Hát nem nyomulni akarsz? Akkor csináld rendesen: vegyél neki valami apróságot a szülinapjára!
2013. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy nyomulós, hanem hogy TÚL nyomulós lehet a meghívás+ajándék együtt. Bár nem tudom, lehet, hogy nem az, csak én érzem így.
2013. aug. 19. 19:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem TÚL nyomulós, ez egy ajándék a sorstól h pont így jött ki a lépés és kihasználhatod.
2013. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó. És mi lenne az az ajándék, ami megfelelő lehet? Az ízlésével nem nagyon vagyok tisztában, meg túl egyszerű lány ahhoz, hogy mindenféle mütyürkéknek örülne (legalábbis szerintem), nem az a habos-babos, rózsaszín ruhában járó kislányka.
2013. aug. 19. 20:54
 10/11 anonim válasza:
VÉGRE EGY NORMÁLIS SRÁC! Igen, egy normális lány örül neki, és szerintem egy virág+a süti elég! Hajrá! :)
2013. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!