Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » (meleg kérdés) Ha egy idősebb...

(meleg kérdés) Ha egy idősebb meleg srác hétköznapi életben "udvarolni" kezd egy fiatalabbnak, azt hogyan teszi? Vagy ilyen nincs?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
elhívja randira.
2013. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ok. de a legelején?


Mondjuk, van András és Bálint. Egy helyen dolgoznak, egy egyetemre járnak, stb... gyakran találkoznak. Egyik se tudja biztosan a másikról, hogy meleg-e, de bejönnek egymásnak. Hogyan lépnek tovább?

2013. jún. 5. 21:51
 3/8 anonim válasza:

Bár nem vagyok meleg, de 2 dolgot tehet az egyik fél, ha tetszik neki a másik: vagy elhívja egyik este egy melegbárba, na ez tutira lényegretörő, egyből leesik neki, ha ő is meleg és igent mond, akkor tuti, ha elutasítja, akkor valszin. nem meleg. A másik, hogy valami nyugisabb helyen (szintén bár, esetleg kávézó) egy-két koktél után (h ne feszengj) rákérdezel, hogy ő meleg-e, bejössz-e neki. Remélem tudtam segíteni!

20/L

2013. jún. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Hogyan lépnek tovább?"


elhívod sörre/kólára stb..

2013. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó, a kérdés elméleti. :D Szerencsére engem mostanában nem gyötör a szerelem :D Csak nem tudom, hogy megy ez.


Egyébként, ha érintene a dolog, én biztos nem mernék semmilyen módon közeledni, csak barátság szintjén. Ezért voltam kívácsi, mások hogyan tudnának továbblépni. Hát én erre nem volnék képes.

2013. jún. 6. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:
ha nem szereti a kólát akkor kakaóra
2013. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vagy egy krémes tej turmixra ;)
2013. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha már télen forró csokira forralt borra nem hívta- itt a nyár jöhetnek a jégkockák
2013. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!