Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiknek van a legtöbb joguk? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiknek van a legtöbb joguk? A férfiaknak vagy a nőknek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 11:10
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
53%
nőnek lenni jobb és kész....
2013. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
30%

"Akkor a nőknek még alacsonyabb státuszuk volt pl prostik."


Nekem pl. egész jól menő vállalkozásom volt és nem is rossz külsejű udvarlóim. Nem is voltam, nem is vagyok prosti, csak egy egyszerű háziasszony, némi élettapasztalattal a háta mögött. De azt hiszem, tényleg nem az én dolgom meggyőzni senkit. Ettől még állíthatom, mert tapasztaltam, jó külső és jó anyagi helyzet nélkül is vannak olyan férfiak, akik alaposan képesek elcsavarni a nők fejét. Gondolom, sokan nem hiszik, de ez már nem az én dolgom. Ami tény, az tény.

2013. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
52%

Elcsavarni igen, de nem maradnak vele. Valami bűzlik a történetedben, ezt a nők többsége sem hiszi el így szerintem.


Csóró férfi akire nem lehet felnézni, munkája sincs, ocsmány, és kaparnak érte? Ez büdös.

2013. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
0%
Ha büdös, ne szagold. :) A te dolgod.
2013. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Nem is teszem. Sántít a történet ez mindenki látja. Valamit kihagytál belőle.
2013. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
Jó, hidd ezt, ha úgy tetszik. Természetesen nem írtam itt le mindent a sztoriból, nem tartozik minden a nyilvánosságra de amit leírtam az igaz. Ennyi. Részemről lezárva.
2013. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

"Egyébként ezek a dolgok mióta jogi kérdések? Mármint hogy melyik pasi kap meg milyen nőt, meg melyik nő milyen pasit, meg hogy ki mit enged meg a másiknak, meg magának? Szerintem a jog egy kicsit más téma, amitől jócskán eltértünk."


Nem hallottad még ezt a "jogod van valamihez, nincs jogos valamihez" dumát, úgy , hogy az illető nem feltétlenül a BTK-ra gondol ?-.-' Ez egy mondás, okoska.

2013. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Ne is írjad le. Még kiderül, hogy nagy birtoka van vagy jó kapcsolatai. 3 hónapig jár a segély, nyilván egy éhező ocsmány férfit akartál magad mellé koloncnak. :D
2013. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
47-eske, én nem használom ebben az értelembe, bocs. :) De ha ilyen értelemben vesszük, akkor meg szerintem ez annyira szubjektív, hogy nem lehet rá konkrét választ adni. Nálunk pl. ugyanazok a "jogaink" a páromnak és nekem. Ez emberfüggő.
2013. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

# 34

Ez reszben igaz, de tobbnyire csak akkor ha a nok HOSSZUTAVU PARKAPCSOLATOT AKARNAK! Nagyon sok no igenis kedveli a szexet es a csoro, de ellenben jokepu vagy meno pasassal egybol szobara menne...

2013. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!