Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiknek van a legtöbb joguk? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiknek van a legtöbb joguk? A férfiaknak vagy a nőknek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 11:10
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
50-es: vagány csövest én is láttam akinek jutott nő, de ő kiemelkedett a közegéből (többi csöves férfi). Kiemelkedő férfiaknak (ez néha elég alacsony szint) könnyebben jut szex. De ez nem mérethető ahhoz aki 10 milliós autóval gördül be és kigyúrt. :D
2013. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

# 51

Szerinted a lakossag hany szazaleka kigyurt es kogazdag? Nem csak nekik van nojuk, nem kell ennyire lesarkitani a dolgot. Persze gazdasagilag igaz amiket leirtak, csak az a helyzet, hogy a no amig nem akar megallapodni, sz@rik a gazdasagra. Ezert mondtam, hogy nem a penz minden. Nyilvan azok a nok akik penzre mennek, csak a gazdag gyerekekkel fognak osszejonni, ismerek en is ijet nyugi, van eleg ebbol is.

2013. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Mivel a nő könnyebben tud válogatni anyagi alapon, így a lehetősége is több. Te nem válogathatsz így, mivel egy nő föléd fog választani - kivéve ha kompenzálni tudod az azonos vagy gyengébb anyagi helyzetedet. Ez már egy jobb helyzet náluk.
2013. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

# 53

Ez szep es jo de akkor, mivel magyarazod azt, hogy a gazdag orszagokban ahol se a noknek se a ferfiaknak nincsenek joforman megelhetesi gondjaik, tehat nem annyira fontos a penz, gondok vannak parkapcsolati teren. Mig a szegenyebb orszagokban, szinte mindenkinek csaladja van es 5 gyereke?

2013. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
A gond fogalom a te értelmezésed. Ezek elmaradott országok patriarchális rendszerrel ami a szegény férfiaknak és a nőknek sem jó. Itt anyagi érték a gyermek, szülik is a nyomorba. Ahol európai értelemben jog létezik ott a nőknek kedvez.
2013. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
(A nőknek ott is jobb, mert a szegény férfi ott sem jut könnyen nőhöz. A társadalmi mobilitás alacsony, a nők megélhetése garantált.)
2013. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Akkor nezd meg pl Indiaba hany not eroszakolnak meg. Es ott aztan tenyleg nem futnak minden erintesert a rendorhoz, sot szegyen a nonek ez. A fejletlenebb orszagokban semmivel nem jobb a noknek mint a ferfiaknak, sot a nokkel elegge szarul bannak. En is ferfi vagyok es utalom az ilyen agyonemancipalt feministakat, de azert azt se szeretem ha valaki igy el van szallva mint te...
2013. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!