Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha semmilyen élethelyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha semmilyen élethelyzetben nem néznek rám nők, akkor leszűrhetem azt, hogy ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Felém sem néznek soha, mintha levegő lennék. Szemem sarkából szoktam figyelni utcán, utazás, vagy sorban állás közben és semmi. Így ismerkedni is nehéz, mert kezdőlökés sincs.
2013. aug. 20. 14:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem írni, hogy mikor beszélni kell nőkkel (pl. kiszolgálnak), inkább a pókot keresik a sarokban.
2013. aug. 20. 14:45
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon ronda lennél, akkor megnéznének, hogy milyen ronda vagy. Inkább átlagos vagy, vagy szürke, aki beleolvad a környezetébe. Változtass a kisugárzásodon, öltözködj másképp, stb..
2013. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem... igen. Bár nem tudom.
2013. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kisugárzáson hogy? Még ha mosolygok, azt sem viszonozzák.
2013. aug. 20. 14:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy szürke kisegér vagy, aki a tömegbe olvad.

Lehet, hogy a stílusod is az a semmilyen.

2013. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy memóriazavaraid vannak,és elfelejted felvenni valamely ruhadarabod.. :/ Vagy leszarta egy madár a fejed
2013. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogy öltözzek, ami kitűnik a tömegből, de nem ellenszenvet vált ki az emberekből? Általában sötétebb farmer, ing/póló, tornacipő jellemző rám. Tiszta vagyok, hajam normálisan áll, próbálok nem fancsali képet vágni.
2013. aug. 20. 14:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen az öltözködés a gond, a stílus a viselkedés is értve van. Ha azt vágják le, hogy unalmas vagy nincs egyéniséged, csak a tömeg dogmákat nyomod, de saját véleményed nincs semmiről, egyéniség nuku... akkor ez van.


Hobbid van?

2013. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért nem dobsz föl egy képet, és akkor majd objektív választ kapsz.
2013. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!