Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi aberált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi aberált perverz állat?

Figyelt kérdés
szerintem még a melegeknél is rosszabbak, főleg ahogy ránéznek az emberre.

2013. aug. 20. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a mai Világ..sajnos.De mi bajod a melegekkel?
2013. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb, igazán beteg egyénen nem látszik kívülről.

De itt a belsőből kapunk egy szeretkét, és látszik, mennyire betegek is az itteniek jelentős része.

Nőben is, férfiban is van sok.

2013. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom, hogy miért; de szerintem régen is sokan voltak, csak akkor nem szembesültél vele ennyire.


Egyébként úgy gondolom, hogy 4-ből 3 minimum ilyen perverz...

2013. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy rád néznek?

Hm... Te már abból látod, hogy aberrált? Vagy, ha tetszel neki, az már aberráció? Extrém kinézeted van?

2013. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

arra gondoltál már hogy aki nem úgy néz azis lehet hogy ilyen aberrált beteg dolgokra gondol?

vagy sokkal betegebbekre mint amit el tudsz képzelni csak nem mutatja.

2013. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!