Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok olyan lánnyal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan lánnyal aki vagdosta magát? Mert én nem!

Figyelt kérdés

Hiába tetszene,hiába lenne nagy szerelem.Akkor sem.

Szerintem gyenge és undorító dolog.

Ti hogyan vélekedtek erről?



2013. aug. 20. 17:22
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy démonikus indíttatású dolog. aki ez miatt megkülönböztet egy embert az olyan ostoba és üres mint a szahara..
2013. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
90%
13 Hála Istennek, mentsd is meg magadtól az emberiséget, mindenkinek az a legjobb:D
2013. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, honnan szalajtottak téged? Már csak azért kérdem, hogy bizti elkerüljem azt a helyet, nehogy olyanná változzak mint te.
2013. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
0%
Szúrnám a vágatát :D
2013. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Nem is baj,hogy nagy ívben kikerült.

Amúgy meg okés az rendben,hogy voltak problémák.De a vagdosás nem megoldás.Akkor is megbocsájthatatlan.Nem tudom mire sír a szátok.Több beteg nő marad nektek.

2013. aug. 20. 17:59
 26/45 anonim ***** válasza:
8%
Bő 1 hónapja azt mondtam volna,hogy igen.Azóta rájöttem,hogy az ilyen emberek,mind érzelmileg,mind mentálisan gyengék és kiszámíthatatlanok és csak tönkreteszik az embert.Ezt tapasztalatból mondom.Szóval hiába szeret az ember valakit,ha egyszer az a valaki lelkileg felőrli a hülyeségeivel és azzal,hogy nem tudja eldönteni,hogy mit is akar valójában.Egy párkapcsolat alapja a bizalom,de olyan emberben nem lehet bízni,aki szeszélyes és képtelen normális döntéseket hozni.
2013. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
42%
Ha 1000% biztos, hogy már leállt vele, akkor igen. Elvégre a hegek úgy is emlékeztetik majd mennyire buta volt, szerintem az elég büntetés neki. 20/F
2013. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
65%
ha 10-16 évesen vagdosta magát akkor csak szimplán kis hülye volt, kinövi
2013. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Aki lepontozott annak csak gratulálni tudok.Leírtam a tapasztalatom,ellenben nem volt hasznos a válasz.

Szerintem mindenki így gondolja,aki már kapcsolatba került egy ilyen elfuserált emberrel és nem,nem 15-16 éves nőszemélyről,hanem 18-19 évesről van szó,aki úgy viselkedett,mint egy elkényeztetett tini.

Nem lehet azt mondani,hogy nem próbáltam segíteni rajta és nem törődtem vele,mert sokszor ott voltam neki,pedig nem az én felelősségem volt akkor,hogy rá figyeljek,mert nem én voltam a barátja.3 hónapig elviseltem a depresszióját és 10 hónapig a játszadozásait és tartottam benne a lelket,de belefáradtam,mert nem vagyok senkinek se a lelki szemetesládája.De ez az egész bonyolultabb volt ennél,szóval nem is részletezem.

Aki rám hallgat az a saját érdekében nem áll le ilyen lánnyal,mert talpra állítani csak azt lehet,aki ténylegesen talpra akar állni,nem pedig azt,aki állandóan azt szajkózza,hogy öngyilkos lesz és,hogy milyen szar az élete miközben ténylegesen semmi gondja nincs.

Aki meg akar halni az meg is öli magát és nem szól róla egy szót se(sajnos).

2013. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
81%

A párkapcsolat kettőn áll. Tehát adok is és kapok is valamit. Ha hosszú távon csak adok,és a másik nem ad semmit, de nekem ápolgatnom kell, az nem jó, az nem párkapcsolat, az inkább irgalmasnővéres dolog. Tehát mondom, ha a másik fél jóformán SEMMIT nem tud adni cserébe, ami párkapcsolatban kell, akkor nem működhet a párkapcsolat, mert az nem párkapcsolat.


Ismerős a dolog, volt már lelkileg erősen labilis barátnőm, elvárta, hogy vegyek neki mindent, de lényegében semmit nem kaptam tőle, ami egy párkapcsolatban alap lenne, nem lehetett vele beszélgetni, néha az is baj volt, ha megfogtam a kezét, stb. Ez egyszerűen nem működik, muszáj önzőnek is lenni valamilyen szinten! A párod azért IS van, h támogasson, segítsen téged, ne csak te őt!

2013. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!