Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok olyan lánnyal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan lánnyal aki vagdosta magát? Mert én nem!

Figyelt kérdés

Hiába tetszene,hiába lenne nagy szerelem.Akkor sem.

Szerintem gyenge és undorító dolog.

Ti hogyan vélekedtek erről?



2013. aug. 20. 17:22
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
79%

Kérdezö, paraszt vagy. Egy próbát SZERINTEM MINDENKÉPP megér. Nem veszíthetsz, viszont nyerhetsz.

Lány vagyok, és igen, vagdostam magam. Padlón voltam, négy évig pokol volt az életem, azt hittem, nem élem túl. De jött valaki, aki azt mondta, hogy na most akkor szépen kijössz a házból, és nem ülsz bent mint valami öregasszony. Felkapart a padlóról és helyre rakott. Azóta nem vagdosom magam. Fél éve együtt vagyunk, és köszönjük szépen, szeretjük egymást. Életem legjobb döntése volt, hogy hallgattam rá.

2013. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
0%

#31:Te hallgattál rá.Én összeakadtam egy ilyen lánnyal és soha többet nem kezdenék hozzá hasonlóval,mert kicsinált lelkileg.Megtanultam,hogy a hozzáhasonlóakat nem szabad megsajnálni.Csak adtam neki,tartottam benne a lelket,a hála pedig az volt,hogy faképnél hagyott és becsapott.Mikor lelépett mással még akkor is azt merte hazudni,hogy engem szeret.Szóval én soha többet nem kezdenék ilyennel.De lehet,hogy csak én fogtam ki a világ legnagyobb ordas riherongy büdös ku*váját.

Mai napig azt kívánom,hogy dögöljön meg.

2013. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

AZÉRT MERT ők önmarcangolóak...azért vagdossák magukat...

Az érzéseik is zavarosak néha,szóval ha mondjuk azt mondja szeret akkor szeret...csak mivel leki nyomorék egy kicsit,ezért nem úgy alakít néhány dolgot ,ahogy te azt elképzeled...

Van,hogy az ilyenek túlérzékenyek is,szóval....

Már egyszer ideírtam,hogy az embert nézd....!!

2013. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
32., azért nem mindenki ilyen. Én szeretem a barátom, és viszont, ezért segített, én meg megpróbáltam megváltozni, ha már egyszer megkért rá. Hát van olyan is, amit te épp kifogtál, ezért ítéli el mindenki az ilyen lányokat sajnos. Ezért mondom, hogy meg kell ismerni, és ha normális, akkor miért is ne?
2013. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

32.! Én a 30. voltam, majdnem szó szerint ilyesmin mentem keresztül én is, bár ilyeneket nem kívánnék neki és nem nevezném annak, aminek te.


A kérdező azt írja, ha szerelmes ilyen lányba, akkor sem járna vele. de a szerelem pont az, ami legyőzik az ilyet, nem? ha eleve visszataszítónak tartod ezt, akkor hogy lehetsz bele szerelmes?

jaa, aki vagdosTa, most olvasom, ott a T betű is. úgy szerintem miért ne?

2013. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Én szerettem azt a lányt,de a mártírkodásával és a döntésképtelenségével túl sokszor megbántott.Nem tudtam bízni se benne,mert nem egyszer mondott mást,mint amit később csinált.Az ilyenek csak figyelemre vágynak,mert a kutya se törődik velük.Vele viszont érthető,hogy miért nem törődtek.
2013. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Íme, itt van még egy lány, aki vagdosta magát. Nem csak annak lehet ám a jele, hogy az illető egy elkényeztetett kislány, aki nem tudja, mit csináljon. Jó, persze nem azt mondom, hogy nincs ilyen. Ennek pszichés okai vannak, vagy éppen családi gondok, amikor nincs senki, aki segíthetne. Vannak, akik ezzel hívják fel magukra a figyelmet, mert magányosak, elszigetelődtek, és sokszor nem tehetnek róla.

Kérdező, te biztosan egy felszínes fiú vagy, akit a széltől is óvtak, és a tökéletes kis családja ölelő karjaiban el se tudja képzelni, mik vannak a világban. Inkább ismerd meg a lány bensőjét, nem csak az számít ám, ami kívül van, a kezén. Lehet, hogy nem gyenge, hiszen ott van előtted, felállt a bajból, már nem vagdossa magát, és tudod, nem az a lényeg, hogy soha ne ess el, hanem, hogy mindig talpra állj :)

2013. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

#37:Gondolom ezt részben nekem is címezted.

Csak,hogy tudd,én is sok szart átéltem.Aki tudja rólam,az csodálkozik,hogy még normális vagyok(már amennyire).

Mégsem vagdostam magam és nem fenyegetőztem azzal,hogy megölöm magam,pedig velem se törődött a kutya se.Aki ezzel fenyegetőzik annak csak egy kérdést kell feltenni.Azt,hogy mikor nyitja már ki végre az ablakot,hogy ki ugorjon.

Nem egy rohadt búcsú levelet kaptam és nem egyszer szakadt meg a szívem,amiatt a hülye pi*sa miatt.

Az egyik rokonom egy ugyanilyen nőszemélyt vett el.Meg is bánta.Ezeket soha nem szabad megsajnálni,mert az a legnagyobb hiba.

2013. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Nem csak neked címeztem, mindenkinek, aki kereken azt mondta, hogy nem. Nem akartam meghalni, csak valahogy jólesett, elterelte a gondolataim a problémáimról... Tudom, hogy nem helyes, de ez van. És mindenki különböző, lehet, hogy te máshogy reagáltál a téged ért rossz dolgokra, de vannak, akik érzékenyebbek.

Ha a volt barátnőd ilyen csúnyán elbánt veled, az nem túl szép dolog, de ahogy írtad, lehet, hogy te fogtad ki a legrosszabbat. Azért ne ítélj el csak miatta mindenkit.

2013. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

Írtam már.Nem érdekel.Gondolhattok parasztnak.De nálam ez kizáró ok.

Írtad.Elterelte a gondolatod.Gratulálok.Mert más nem tudta volna elvonni a figyelmed.

Aki meg azt írta,hogy elkényeztetett,felszínes gyerek vagyok tökéletes családdal az téved!

Nekem sem volt könnyű a gyerekkorom,a családom se tehetős,betegségek is voltak.

VISZONT én nem voltam olyan hülye,hogy magamat vagdossam.

Sajnálom de én nem kezdek olyan emberrel aki ilyen gyenge,és lelki beteg.Biztos,hogy nem azzal akarok kezdeni egy kapcsolatot,hogy kihúzzam a lelki nyomorából.Majd megteszi más.Nem vagyok én lelki segély szolgálat.Ha már járnánk és akkor esne mélypontba az más.

Ti elítéltek ezért.Én meg titeket ítéllek el.

Nem egy "beteg" lánnyal találkoztam már,és már elegem van.Mindegyik állandóan a hülyeségével jön.Ahelyett,hogy élne!

2013. aug. 23. 10:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!