Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hetero fiúk, ti járnátok egy...

Hetero fiúk, ti járnátok egy nagyon fiús külsejű lánnyal?

Figyelt kérdés
Akit első ránézésre fiúnak lehet nézni. Amúgy rendes, jófej, meg jól el lehet vele lenni.
2013. aug. 18. 00:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, ezek a pontok alapján én megtartanám rá inkább a "barát" jelzőt.
2013. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha fiúnak nézem,nem megyek oda :D
2013. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
biztos nem.
2013. aug. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert valószínüleg saját "hibájából" néz ki úgy (Rövid haj, fiús ruhák, 0 smink stb..) Gondolom te vagy az a lány, azt ajánlom változtass. Még akkor is ha "Há nákem ez a stílusom".
2013. aug. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, egy nő nézzen ki nőnek, nem baj, ha esetleg kicsit szélesebb, de férfias ne legyen.
2013. aug. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én igen :)
2013. aug. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg fiúnak nèzel ki, akkor ne várd, hogy bárki odamenjen hozzád ismerkedni, de nekem bejönnek a kicsit fiúsabb/belevalóbb lányok. Dobhatnál egy képet, érdekelne, hogy nézel ki. :)
2013. aug. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, én egy meglehetősen férfinak kinéző férfi vagyok, a kérdés nem rólam szól!
2013. aug. 18. 00:45
 9/12 anonim ***** válasza:
De ránézésre nem lehet megmondani,hogy lány?
2013. aug. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok. Így konkrétumok nélkül elég nehéz megmondani, főleg, ha nem valós személyről van szó. Szóval lehet valakinek rövid haja és öltözködhet fiúsan (lehet, hogy pont ez áll jól neki), de mindamellett lehet kedves és az arca is lehet szép, nőies. Viszont lehet valakinek akár hosszú hajjal és lányos öltözködéssel is nagyon férfias arca, szóval így csak a képzelet szab határt.
2013. aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!