Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik melyik csajt választanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik melyik csajt választanátok? 1. szép, magas, karcsú, diplomás, nyelvtudással, nyitott, barátkozós, de kevesebbet keres, vagy 2. nem annyira szép, alacsony, kissé duci, diplomás, nyelvtudással és multi cégnél melózik és kedveli a drága helyeket.

Figyelt kérdés
Mennyire fontos nektek, hogy a nő menő helyen dolgozzon, és menő helyekre járjon ki bulizni?
2013. aug. 20. 17:49
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok manager, aki meg itt ócsárol, annak megírom nyilvánosan is, nem csak üzenetben, hogy összetojhatja magát meg tőlem fel is fordulhat, hogy ilyen negatívan áll hozzá...és pasikat kérdeztem elsősorban nem nőket, akik esetleg sértve érzik magukat...
2013. aug. 20. 18:19
 22/33 A kérdező kommentje:
Na azért én nem pár 1o ezret keresek, attól azért többet, de nem multi cég...normális fizim van, de a nőnek átlagon felüli.....erre gondoltam..
2013. aug. 20. 18:22
 23/33 A kérdező kommentje:
Pl. olyan helyre jár ki, mint pl. a Paris Budapest Bar..
2013. aug. 20. 18:25
 24/33 anonim ***** válasza:

you don't see me

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 18:31

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Pasik melyik csajt választanátok? 1. szép, magas, karcsú, diplomás, nyelvtudással, nyitott, barátkozós, de kevesebbet keres, vagy 2. nem annyira szép, alacsony, kissé duci, diplomás, nyelvtudással és multi cégnél melózik és kedveli a drága helyeket.

"Ó de ha azt írnád a keveset keres helyet hogy motiválatlan,vagy hogy nem annyira talpraesett..."

Az üzenet szövege: Te vagy szánni való a primitív bunkó mivoltoddal...

Jobbulást. (És nem a kérdező vagyok.)

Nemm ugye? És primitív se én voltam...

2013. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Ja ás ha a barátnőd a másik csaj akkor külön szánalmas vagy

JA azt amelyik nem ír ki ilyen baromságot a gyakorira!

2013. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
1. de hízhatna kicsit...
2013. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem lehet, hogy a másik lányt, a ducit, nem azért kedvelik jobban a pasik, mert multinál dolgozik és drága helyekre jár, hanem valami másért? Nem kötekedni akarok, de ez is benne lehet a pakliban.
2013. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Szergej55 ***** válasza:
Az elsőt. A menő helyeket le***rom.
2013. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Itt csak egy konkrét pasiról van szó. Úgy érzem, hogy kedvelnek, de ez a másik csaj tényleg megválogatja, hogy hova megy.
2013. aug. 20. 19:59
 30/33 anonim ***** válasza:
Akkor meg pláne, ha egy pasiról van szó csak. Mások meg kedvelnek. Ezt a pasit valamiért az a másik lány fogta meg, valamiért ő az esete. Tényleg nem biztos, sőt nem is nagyon valószínű, hogy azért, mert drága helyeken szeret szórakozni. A legtöbb pasi nem ilyesmiért választ egy nőt. Amúgy meg ez csak egy pasi, ezer meg ezer másik van a világon.
2013. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!