Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik melyik csajt választanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik melyik csajt választanátok? 1. szép, magas, karcsú, diplomás, nyelvtudással, nyitott, barátkozós, de kevesebbet keres, vagy 2. nem annyira szép, alacsony, kissé duci, diplomás, nyelvtudással és multi cégnél melózik és kedveli a drága helyeket.

Figyelt kérdés
Mennyire fontos nektek, hogy a nő menő helyen dolgozzon, és menő helyekre járjon ki bulizni?
2013. aug. 20. 17:49
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz...en 176 cm vagyok, ő meg 165, és ehhez ő még 65 kg...ami OK, és valóban arányosabb vagyok nála, és nem picivel hanem jóval többet keres nálam.....ezek a tények..nem elfogultság..
2013. aug. 20. 18:00
 12/33 anonim ***** válasza:

Engem még a külseje sem érdekel annyira. Persze ne legyen bálna, de inkább az a fontos, hogy hűséges legyen és szeressen.


Azok az emberek úgyis olyan snasszok, akik "menő" helyekre járnak bulizni. Úgyhogy ne legyél magad alatt, biztos te is egy nagyon értékes lány vagy.

2013. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor is magad akarod pontoztatni, de végülis mindegy. :D

A testsúlyát neki leírtad, a sajátodét meg nem, szal...

2013. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Ó de ha azt írnád a keveset keres helyet hogy motiválatlan,vagy hogy nem annyira talpraesett...
2013. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Hmm, érdekes vagy válaszoló én is 65 kg vagyok, de a magasságomhoz az el is megy....gondolj, amit akarsz...ha esetleg magadra ismertél, a 2. csaj leírásánal akkor boccs, de mégis zavaró, hogy a pasik egy része inkább a jobban kereső, inkább csúnyább nőt választja, mert az többet tesz le az asztalra.......
2013. aug. 20. 18:07
 16/33 anonim ***** válasza:

Az elsőt.

Egyáltalán nem fontos, sőt amit mostanság a legtöbben "menő" (munka)helynek tartanak, az inkább ellenszenves nekem.

2013. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Hát, én 171 cm el vagyok 55 kiló, és már bocsi, de nem ismertem magamra a 2. leírás alapján.

De mint ahogy más is írta: szánni való vagy :D

2013. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Én mondjuk biztos nem mennék drága helyekre gyakran, nem is keresek ahhoz olyan jól, de ha keresnék is félretenném inkább. Egyébként a magas karcsú nyitott, barátkozós szöveggel engem már megvettél.

28F

Mit dolgozol, ha szabad kérdezni?

2013. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Nem gondolom magam motiválatlannak sem tesze-toszának.........csak egyszerűen kevesebbet keresek attól a nőtől és ez egyes pasiknál probléma, és érdekel, hogy mások hogyan vélekednek erről...nem bír mindenki az Ericsonnal manager lenni.....
2013. aug. 20. 18:12
 20/33 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol élsz és melyik pasi esik hasra pár 10.000 forinttól... úgyse hagynátok elinni szóval tökmindegy!
2013. aug. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!