Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért taszítja ez a lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszítja ez a lány a fiúkat?

Figyelt kérdés

Mielőtt privit írnátok én nem a csaj vagyok,hanem egy ismerőse.Ja és fiú..

Na de a lány magas (kb. 170 centi),elég vékony de azért vannnak formái,arcra átlagos,rövid haja van,de jól áll neki,ápolt,visszafogottan öltözik.

Belsőre normális,okos,jófej.

17 éves de sose volt barátja.Mindenkinek csak haver vagy nem foglalkoznak vele.

Igazából nem tudom,miért de én sem jönnék össze vele.Pedig szinte minden elvárásomnak megfelel de egyfajta hidegséget sugároz pedig vicces,jófej..

Mi lehet vele a baj? Segíthetek neki valahogyan?

17/F


2013. aug. 20. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem lehetséges, hogy ő nem akarja? Panaszkodott már erről neked?
2013. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is ilyen lány vagyok:/

Bocsi h nem tudtam segíteni.

2013. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő magányosan érzi magát ilyen szempontból.
2013. aug. 20. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor tanácsold neki, hogy növessze meg a haját. Legalábbis nekem az sokkal vonzóbb, mint a rövid, akármilyen jól néz ki vele. Azok a gyönyörű hosszú fürtök, főleg, ha begöndörítik... *-*
2013. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!