Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb szerelmi csalódásotok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 22:22
1 2
 1/13 megmondo007 ***** válasza:
az élet
2013. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
első nagy szerelem,csodás tervek hogy az évfordulónkon megkéri a kezemet,a gyűrűt már ki is választottuk,2héttel az évfordulónk előtt szakított velem
2013. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hogy nem a mikulás hozza a gólyát khhm ja hogy szerelmi hát nem is tudom.
2013. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát igen inkább maga az élet :)
2013. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A lány megígérte a második randit, aztán előtte lefújta ilyen-olyan kifogásokkal.
2013. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt egy lány, akivel voltunk már moziban, strandon, bulizni, még együtt is aludtunk. Erre mikor el akarom hívni valahova, hogy na most megvallom, hogy mi a helyzet, akkor bemondta, hogy sorry nem tud jönni, mert Pesten van a barátjánál. Na az demotivált!
2013. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Nem tudok dönteni. Az együgyű, de amúgy jószívűnek és érzékenynek tűnő lány, aki azért csalt meg, mert régen őt is megcsalta az exe, és jól esett neki mást "bántani" így, vagy pedig az a lány, akinél úgy tűnt, hogy megtaláltam a másik felem, és kis ideig ő is ezt vallotta, de végül teljesen megromlott a kapcsolatunk, és bár nagyon hiányzik, tudom, hogy nincs értelme tartanunk a kapcsolatot. Úgy érzem, hogy az utóbbi, de nem hiszem, hogy a lelki fájdalom vagy csalódottság mértékét lehet mérni.
2013. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7-es ez véletlenül nem veled történt meg?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Akszidentális Errőr ***** válasza:

:'D


B_szki!


Kicsit megijedtem, de nem, ez két éve volt. Viszont a hölgy stilisztikája meg egész gondolkozásmódja, mentegetőzése nagyon hasonlít. Lehet, írok neki egy privit. :D

2013. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jól teszed! :DDD hirtelen ez ugrott be a hozzászólásodról :)
2013. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!