Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb csalódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb csalódás a barátnődben, amit megbocsájtottál?

Figyelt kérdés

Mi volt a legnagyobb csalódás a barátnődben, amit megbocsájtottál?

Csak nekem is lenne ilyen, de nem merem beirni, mert lehurrognának, igy csak viszonyitási alapra lenne szükségem


2013. aug. 16. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy anonim oldal.Írd!
2013. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen barátnő ? XD
2013. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Epres Milkát hozott, mikor külön megkértem, hogy ne legyen gyümölcsös. Önzőség lvl 100...
2013. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiderül mégis csak szeret sz*pni...
2013. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megcsalt két pasival, és újra kezdtük, utána megint megcsalt (nem tudom hány pasival), és elküldtem azt a rrr , de legalább megpróbáltam. Sok tanulság volt benne, sokat tanultam bizonyos dolgokról.


A másik pedig ismerkedtünk, már nagyon sokszor összejártunk (jártunk), és ő meg még mindig a volt pasijával dugott, de olyan mértékben, hogy az már gyomorforgató, és mikor ez kiderült bár leállt, és folytattuk, de nem volt már olyan, azt hiszem ez már nem sikerült úgy megbocsátani, valószínűleg azért, mert tudtam, hogy történtek ezek....


Még egy van, bár ez a bátyám barátnőjével volt. Az első találkozás egy szombati hajnalban volt, amikor is én lévén, hogy korai kelő vagyok, így melegítettem magamnak töltött káposztát a mikróban (tejföllel, összekavarva, minden előkészítve), és ez a rrr meg megette előlem, mert közben bementem kikapcsolni a monitort, és néztem egy gyors emailt is, és ők pedig akkor jöttek haza.... a rrr pedig ott ette az asztalnál. Kellemetlen bemutatkozás, és bár nem gondoltam, hogy ilyen önző vagyok, de azt hiszem ilyen vagyok (legalábbis káposztával-kajával igen), és nem igazán tudtam vele lenyugodni... hál'"istennek nem ő lett a tesóm felesége... így nincs gond több vele (-:

2013. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!