Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy 20 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 20 évvel fiatalabb lányba, akit sehogy sem tudok kiverni a fejemből. Normális ez?

Figyelt kérdés

A válasz tudom, hogy egyértelműen nem. Èrdekel, hogy más is volt e hasonló helyzetben...


39F



2013. aug. 20. 23:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Engem mindig érdekeltek az ilyen korkülönbséges ügyek... :D Hogy ismerted egyáltalán így meg?
2013. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
8%

En meg odavagyok egy 50 eves ferfiert.29/n

Szerintem nyugodtan hivd el a lanyt egy teara vagy setalni. Nincs semmi kulonos a szituban. Ne torodj masokkal.

Ha megyek valahova apammal.akkor mindenki azt hiszi.hogy a baratnoje vagyok. Ez sem zavar.

2013. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%

én is beleszerettem egy 10 évvel fiatalabb lányba, és mindenki ellenzi, nem értem miért, boldogok lennénk együtt, ős is szeret engem, én is őt, akkor miért ne? sajnos egyéb okok miatt nem vagyunk egy pár egyelőre. én próbálok nem foglalkozni azzal, h mások mit mondanak, és h ő hány éves, simán kinéz 20nak, meg egyébként is, pár év múlva senki nem szólhatna már egy rossz szót sem. szerintem ítélkezni mindenki sokkal könnyebben tud, mint amikor belekerül egy konkrét szituba és ott neki kell döntenie valódi érzések, és nem ész érvek alapján.

szóval szerintem hajrá!

26F


"jól csak a szívével lát az ember"

antonio de-saint exupéry

2013. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
pár dolog nem tiszta:neked van családod? esetleg gyerek előző kapcsolatból vagy ilyesmi?
2013. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Pedofília 13 éves lányoknál fiatalabbakhoz vonzódás. Ez nem az, de még csak efebofília se. Még az 50 évesek is megnézik a szexi 20 éveseket, elfantáziálgatnak róluk maximum nem vallják be. Kedves Ferenc folyamatosan 18-at alig pár évvel elhagyó lányokat szed fel pedig ő már 40 felett van. A pénz sok mindenre képes... Az meg hülye duma, hogy a lányod lehetne természetesen ha a lányod vagy a rokonod lenne nem zúgnál bele.
2013. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Nincs benne semmi különös. De arra figyelj, hogy ha családot akarsz alapítani, biztosítsd a megfelelő körülményeket, mert a korkülömbség miatt, bármi történhet veled, ne maradjon teljesen egymaga. És élj egészségesen, mert ha gyereked lesz, megfordul neki a fejében, majd ha idős leszel, hogy mi lesz, ha eltávozol.


Összefoglalva, ha családot akarsz, pont megfelelő a 20 év mínusz, csak legyen egy felelősségteljes, kedves, anyáskodó lány. És szeressétek egymást!

2013. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is 39-40 évesen voltak és vannak is 19-20 éves barátnőim akikkel komoly kapcsolataim voltak vannak!
2013. szept. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
19 éves vagyok, nyáron egy 35 éves férfiért voltam oda, most meg egy 39 évesért.. Folyamatosan kapom, hogy apakomplexusom van és hogy ez már beteges. Nem érdekel. Nyilván picit fura, de úgy gondolom érettebb is vagyok, mint a velem egyidős lányok.
2014. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
És gondolom azt is tudod hogy egy idősebb tapasztaltabb férfi mit tud adni amit egy fiatal tapasztalatlan nem!
2014. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jah,pénzt...
2015. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!