Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy nálam jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam jóval fiatalabb férfiba, pedig nekem családom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 22:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
93%
Ha szereted a férjed, akkor el kell felejtened ezt az új szerelmet. Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de mást nem nagyon tudsz csinálni :(
2010. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
Én nem is értem ezt az egészet..hiszen én szeretem a gyermekem apját.Bár a szerelem el múlt de a szeretet megmaradt.(természetesen nem csaltam meg)De egyszer csak jött"ő" és felforgatta az életem.Nem tudom mit tegyek..el vagyok keseredve.
2010. ápr. 1. 23:03
 3/64 anonim ***** válasza:
84%

Szegénykém :( úgy megsajnáltalak.

Azt írtad, hogy szereted a férjed, vannak gyerekeitek is. Nehéz, de ezt nem adhatod fel csak úgy (de ezt tudod jól te is, ezért kérdezel most tőlünk :) ). Próbálj több időt tölteni a férjeddel, ha lehet. Amúgy nem távolodtatok el kicsit, hogy kifelé nézegetsz? Figyeljetek jobban oda egymásra, szervezz néhány közös programot, próbáld feldobni a házasságod.

2010. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,hát most már 2 órája csak bőgök.Nagyon el vagyok keseredve.Tudom,hogy az eszemre kéne hallgatnom de most..össze zavarodtam.2 órája felhívott "ő" sírva és azt mondta,hogy elenged mert tudja,hogy szenvedek a kialakult helyzet végett és,hogy boldognak akar látni.De bennem most egy világ omlott össze.Nagyon fáj a szívem de tudom én is hogy így a helyes.Húúú..ez nagyon nehéz :(
2010. ápr. 1. 23:15
 5/64 anonim ***** válasza:
100%
nem voltam még ilyen helyzteben de láttam egy két ilyen esetet. mikor családos nők/férfiak beleszerettek valakibe és volt hogy a családot is feladták (legtöbb esetben ők jártak rosszul) én azt mondom, hogy ha szereted a férjed, nincsenek nagyobb problémáitok és boldog is vagy (voltál eddig) mellette akkor ne add fel ezt egy hirtelen jött szerelemért. szakíts meg vele minden kapcsolatot (ha lehet) hogy nehogy kísértésbe ess és fájdítsd a szíved.
2010. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
11%
te mekkora ribanc vagy...szánalmas...mien világ lett ez?...hááá boccs beleszerettem valakibe pedig családom van...undoritó...tudod mittegyél? lődd le magad...
2010. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
Az a baj szeretem a férjemet..de nem vagyok boldog mellette.Sajna nem jövünk ki jól..állandóan a barátaival van..minden nap a kocsma :( Többször próbáltunk meg beszélni erről..akkor pár napig jó volt minden..de aztán újra csak a veszekedés jött. Persze azért meg kell próbálni rendbe hozni a házasságunk(pláne,hogy van a 3 éves gyermekünk)..de attól félek a csoda megint csak pár napig tart.:S Ezért most össze vagyok zavarodva de nagyon.Mert a szerelmet már hagytam el menni :(
2010. ápr. 1. 23:36
 8/64 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó: Te inkább forgasd a Kis magyar nyelvtant, rádfér.
2010. ápr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Nem érzem undorítónak magam,mert mint írtam NEM CSALTAM MEG a férjem.De az érzelmek ellen nem tudok mit tenni..sajnálom.Gondolhatod milyen rosszul érzem magam..de azért az undorító jelző kicsit durva szerintem,ebben az esetben.
2010. ápr. 1. 23:39
 10/64 anonim ***** válasza:
38%

Sírva hívott fel?

Ez férfias dolog:D

2010. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!