Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy lány hívja el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy lány hívja el a fiút, szervez programot, de csak barátkozni akar? 16L

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy a fiúk nem akarnak barátságot és félreértik? Ha eljön velem, akkor attól még lehet, hogy ő is csak barátkozni akar?

2013. aug. 20. 23:36
 1/8 anonim válasza:
Ne áltasd! A fiúk kúrni akarnak.
2013. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha a fiú nem veszi randinak akkor annnyira nem gáz


15F

2013. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a félreértések melegágya.
2013. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem nem gáz. de szerintem közöld vele, hogy csak barátkozni akarsz :)
2013. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az olyan ciki lenne, nem beszélünk ilyesmiről... Ő nem utalt rá semmivel, én hogy mondjam neki, hogy gyere el moziba, de csak barátkozni akarok? Vagy a gyere el moziba egyértelműen kikezdés?
2013. aug. 20. 23:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Huuu felre fogjak erteni, tapasztalatbol mondom. Megha egy pasi azt is mondja, h jajj o baratkozni akar, az nem igaz. Gondolj bele, nem fekteti az idejet olyanba, amitol nem var semmit. A mozi pedig szerintem igen, eleg felreertheto. Tenyleg jobb lenne tisztazni, hogy pontosan mit szeretnel, az a biztos.
2013. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tuti félre érteném. És a többség is. Ne csináld ezt szerintem.
2013. aug. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha barátságból hívod el, akkor is tovább fogja gondolni a dolgot és nem csak haverkodni akar veled. Nem csak veled menni berúgni meg apu kocsijával farolgatni, hanem téged is meg akar majd farolni.
2013. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!