Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elérni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni, hogy ne legyek érzeles, érzékeny fiú valóságosan is?

Figyelt kérdés
Ez hatalmas hátrány, a csajozásban tudom leplezni, de sajnos előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy milyen vagyok valójában. Most is olyan szarul érzem magam, mert rám jött azérzés, hogy fú, de jó is lenne egy aranyos, bájos, jó fej lányt ölelgetni, a karjaimban tarani, akivel itt vagyunk egymásnak. Tudom szánalmas és gáz, én is hányok, hogy egyáltalán ilyet leírom, kimondani sem tudnám pedig, meg rejtem, ahogy tudom, hogy senki sem tudja milyen érzelmes, érzékeny tudok lenni időnként, de ez belül van, nem mutatom a világ felé, mert utálok gyengének látszani. A lányoknak meg erős alfahím kell.

2013. aug. 21. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Szerintem aranyos :) Csak meg kell találnod a megfelelő személyt aki értékeli ezt. Csak nyisd ki a szemed. Hidd el nem minden lánynak az "erős alfahímek kellenek. :)
2013. aug. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy lány rádmosolyog akkor vágd pofon aztán döngesd a melled és üvölts mint egy gorilla.

Esetleg falj fel néhány galambot nyersen a Moszkva tér közepén

2013. aug. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Énis ilyen vagyok..najó azért nem néznek gyengének..

Pont lekakilom hogy a nőknek mi kell, ez vagyok ÉN ha nem tetszik menjenek a francba...

2013. aug. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem gáz

(az utolsó mondat nem igaz)

2013. aug. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátom! Ez nem gáz! Én ugyan ilyen vagyok és akaratom ellenére és de csak egy dologgal tudtam az érzékenységemet elrejteni! Hát lehet sokan lefognak nézni emiatt engem. De bevállalom rasszizmus mögé bújók el! Egyszerűen így eltudom rejteni a gyengeségem! Te is próbáld meg valamivel. Csak ne azzal amivel én ha egyszer bele esel többet nem jössz ki belőle.
2013. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!