Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni?

Figyelt kérdés
A párommal egy éve vagyunk együtt ebből 8hónapja szexelünk, nagyon szeretem iszonyatosan izgató számomra nedvesedek rendesen tőle csokolgat kényeztet,a méretei pedig tökéletesek, de egyszersem volt még hüvelyi orgazmusom,hogyan lehetséges ez? velem lehet baj? mit tegyek hogy elérhessem?

2013. aug. 1. 12:02
 1/2 matrasos válasza:
Például igaz ezt nem szex közben de eltudod érni hogy orgazmusod legyen vagyis az érzés megegyezik az orgazmussal szóval a fürdőkádban minimum a puncid fölé engeded a vizet és a zuhanyt megnyitod maxra langyosos picit hideg vízre!a Zuhanyfejet a puncidhoz nagyon közel teszed és elkezded huzogatni akkor körbe körbe és egy két perc múlva garantáltal elélezel elöszörmajd úgy belüről viszkedő érzésed lesz aztán jön az orgazmus:) remélem tudtam segíteni. Én ezt a módszert használom a kényesztetésre :)
2013. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy tökéletesek a méretei ha még egyszer sem élveztél el tőle?:)
2013. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!