Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nem olyan hányingerkeltő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem olyan hányingerkeltő kinézetű, de tapasztalatlan srácnak is van esélye szexkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Nem sarkcsillagokkal... Másra nem vágyom, csak a tanulásra. Egy párkapcsolatba már bele sem mennek velem úgy, ha kiderül, hogy szűz vagyok; egyből dobbantanak (leszűrik maguktól, nem kell mondani sem). Bulizni nem járok, nem is partiribizlikre vágyom, legalább 2 értelmes szót tudjon kinyögni, ha már egyszer én is megerőltetem magam. Veszett ügy, igaz? 21F

2013. aug. 21. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen
2013. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy állsz hozzá, hogy a mai lányok háromnegyede egy utolsó r!banc és gyakorlatilag nehezebb egy normális csajt találni mint GW 2-ben kifarmolni egy legendaryt akkor nem veszett ügy csak k.baszott nehéz.
2013. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, csak lányba :) Nem vagyok már szűz, de egy pasi sem képes elfogadni, hogy nekem most a tanulás a legfontosabb :) Fel a fejjel!
2013. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lányoknak pedig ezen a téren könnyebb, nálatok az összes punci. ;)
2013. aug. 21. 11:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van...csak akkor van gond, ha nem az próbálkozik, aki nekünk kellene...
2013. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez fordítva is így van. Az utasít el, aki nekem kellene. Ezért sem akarok többször próbálkozni kapcsolatépítéssel. Csak szex, végre élvezhessem is, ne csak szívjak, mint az elmúlt 6 évben.
2013. aug. 21. 12:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled :)
2013. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok ezzel, hogy a tanulás van az első helyen...persze, ha szembejön az utcán a nagy ő, valószínűleg nem mondok nemet neki...de egyszer a tanulás, mert attól függ a jövőm...
2013. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem a hagyományos értelemben vett tanulásról volt szó elsősorban, hanem beletanulni a szexuális életbe...
2013. aug. 21. 13:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz, azt nem kell tanulni...ha találsz egy belevaló társat, akkor észre sem fogod venni, és igazi férfivá változtat az ágyban:P
2013. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!