Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasit nem fog vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasit nem fog vissza az ismerkedésben az, ha egy gazdagabb lányról van szó?

Figyelt kérdés

Én még tanulok, szüleim tartanak el. Nem vagyunk egy gazdag család, de meg van mindenünk ami kell. A srác már dolgozik, alig jön ki a pénzéből. Nem feszélyezheti őt ez a helyzet? Egyáltalán nem hangoztatom neki amúgy, de ha pl a nyaralásra kérdez rá, akkor válaszolok neki, hogy merre voltam. Lassan kezd kínossá válni a számomra, hogy nekem megvannak olyan dolgok, amikről ő csak álmodik.

Szóval az anyagi különbségek miatt nem fog "lemondani" rólam, ugye?


2013. aug. 21. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne ez kizáró ok. 20/F
2013. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam zavar. Szóval én már ejtettem sok ilyent. Elég ciki amikor a csajszi menne nyaralni veled, vagy kajálni vagy sportolni és te meg mit csinálsz... széttárod a karod.
2013. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet kizáró ok, ha pökhendien viselkedik és felvág a gazdagságával.
2013. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ciki lehet neki, de ha értelmes, tudja kezelni. Igazából ha nem vagy nagyravágyó, akkor lehet ebből jó dolog. De az is ismert, hogy inkább megfutamodik, mert attól tart, nem tudna megfelelni neked. Hiába is biztatják...
2013. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Max csak a kapcsolat elején lehet fura. De ha odafigyelsz, és nem pénzes helyekre mentek randizni. Akkor nem lesz gond. Pár hónap járás után meg úgy is megbeszéli az ember a pénzügyeit a másikkal. Ki mit engedhet meg. És akkor meg már nem gond :)
2013. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Engem biztos zavarna, könnyen lehet, hogy le is mondanék róla. Miért? Mert azt gondolnám, hogy nem vagyok elég jó neki. Már a csóró lányoknak is pénzes pasi kell, mire számítana az ember egy pénzesebb lánynál?
2013. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha normális vagy vele, és nem vágsz fel a lehetőségeiddel, akkor nem szabad, hogy zavarja. Csak ne menj át bunkózásba, hogy neked mennyi mindened megvan.
2013. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok negatív lenni, de tündérmesékből nincs sok. Ha van a srácnak önbecsülése, ez idővel - ha majd elmúlik a rózsaszín köd - zavarni fogja. Szomorú, de ez van. 28F
2013. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sosem fogom megérteni a fiúkat ezen a téren. Nekem eddig kb. mindet zavarta a gazdagságom, sokan már emiatt nem is mernek kezdeményezni.
2013. aug. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ahogy látom, ez egy elég megosztó dolog. Remélem, hogy nálam nem lesz ez gond, bár alapvetően nem vagyok pénzközpontú, úgyhogy nem fogja nagyon hallani, hogy nekem ennyi van, ezt vettem, stb-stb.

Köszi a válaszokat :)

2013. aug. 22. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!