Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tart mostanában ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart mostanában ilyen sokáig kiverni?

Figyelt kérdés
Mostanában van hogy 3 percekig kell vernem. Normális ez? :D

2013. aug. 21. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
3 percekig... ??
2013. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az már extra gyorsnak számít. xD
2013. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

c#



private void kiveres()

{

###string gyk;

###int kiveres = 3;

###

###if (kiveres < 10)

###{

#####gyk = "3 percig";

###}


###else

###{

#####gyk = "30 percig";

###}

}

2013. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak tippelek, de nem csinálod túl gyakran? Nekem volt egy idő, hogy már nem is azért nyomattam mert jól esett volna, hanem csak úgy megszokásból. Na az ilyennek az első jelét ha észreveszed akkor eljött az ideje abbahagyni! Na de a lényeg, hogy akkor nekem volt, hogy több mint 1 óráig gyömöszkéltem, hogy legyen valami.:D Nem szabad ezt sem túlzásba vinni. Úgyhogy mostanra ha nincs senkim akkor max hetente 1-2-szer csapom ki de csak akkor, ha már felettébb kívánom.
2013. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válasszokat! :)
2013. aug. 21. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!