Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon közönséges dolog ez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon közönséges dolog ez, őszintén? 16/L

Figyelt kérdés

Hogyan vélekedtek arról,ha valaki egy közösségi oldalra(pl facebook) strandolós,bikinis képet tesz ki magáról?

Csak mert van egy közös bikinis képem a nővéremmel,és egy szép nyári nap emlékeként gondolkoztam,hogy talán feltöltöm a képeim közé,de nem is tudom...Kissé közönségesnek tartom az ilyesmit. Másrészről viszont arra is gondoltam,motiválás lehet néhány embernek ugyanis sportolók vagyunk,és sok lány az alakunk láttán kap/kapott kedvet,hogy edzésre járjon hozzánk(édesapám edző).


Végtére is az érdekelne,szerintetek r*bancos?


2013. aug. 21. 19:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jaj,bocsi,csak olyan személytelen így interneten keresztül,hogy nem vettem az adást. Köszi a választ. :)
2013. aug. 21. 20:15
 12/15 Sinead ***** válasza:
62%
Ha nincs kacsaszáj + pucsítás kombó a képen, szerintem mehet nyugodtan, ha a nővéred is beleegyezik.
2013. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
Én bbeállítottam h csak ismerőseim látják a képeim és motiválásként mindig teszek fel képet van amikor nekiálltam és most...nagyon sokat változtam és ezzel ösztönözni szeretnék másokat ,h nem lehetetlen nekemis sikerült ...és ha már egy ember nekiáll mert látja h én h kezdtem és milyen vagyok akkor azt mondom megérte felrakni, bárcsak több embert erdekelne a mozgás,sport :) szerintem tedd fel nyugodtan én dobnek rá egy like-ot :D
2013. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
46%

nekem totál bejön :)

15/F

2013. aug. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Csak ne ilyen képekkel legyen tele az FB-d. Illetve javaslom, hogy csak ismerősök lássák a képeidet (esetleg ismerősök ismerősei), akkor nem a fél világnak mutatod magad.
2013. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!