Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem egy arab fiúnak, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy arab fiúnak, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Neten megismerkedtünk, beszélgetünk. Meg merem kockáztatni, hogy kezdünk többet is érezni egymás iránt. Ő azt mondja, ha elvégzi itt Magyarországon az egyetemet, akkor kivinne engem az országába, és feleségüls is venne. Csak egy feleséget akar, ő azt mondja engem, pedig még nem is találkoztunk. Helyes is a fiú, meg nagyon aranyos is, de nem hinném, hogy az arab szokások szerint szeretnék élni, vagyis hogy rokonokon kívül nem szólhatok más fiúkhoz se, meg viselni kell a csadort. Ti mit csinálnátok??
2013. aug. 21. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Csak szólok hogy náluk társadalmilag alávetettek a nők.

Tehát megcsalni,verni mindent szabad.

2013. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem érdemes kikezdened vele. Aszerint, amit írtál, sokkal több a negatívum, mint a pozitívum, így pedig nem érdemes belevágni egy kapcsolatba - főleg, hogy ezek szerint a kapcsolat neki mindjárt házassággal kezdődik.
2013. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bazz, nem is találkoztál vele? Nooormális vagy?

Amúgy vannak ugyan kivételek, de arabbal ne kezdj! Másként állnak a nőkhöz főleg ha már hazavitték/feleségül vették és az nem fog tetszeni. Plusz majdnem 100, hogy nem visz téged sehova; szeretik etetni a hülye európait, aztán mikor letelt az idejük itt hazamennek és "rendes" nőt vesznek feleségül; te (mint a legtöbb normális európai csaj) egy erkölcstelen, könnyen kapható k***va vagy a szemükben, arra is használnak.

2013. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Láttunk már több ilyen sikersztorit az évek során! Okulj azokból, ha nem szeretnél Mehmed Karcsikákat hajkurászni a nagyvilágban! Az araboknál a nő egy eszköz, javakért veszik őket.


"Neten megismerkedtünk, beszélgetünk. Meg merem kockáztatni, hogy kezdünk többet is érezni egymás iránt." Ébredj már fel!

2013. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első jól mondta.

A nő majdnemhogy egyenlő egy álattal.

De ellenben nem csalhatja meg a férjét, nem feleselhet vissza, a verés után sem...

Ezt akarod ?

2013. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Menekülj! Amíg nem késő!
2013. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fuss!
2013. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Négerrel, arabbal, kínaival ne kezdj!


Nem azért mert más a bőre színe meg a szeme formája, hanem mert akkora különbségek vannak alapvető értékekhez való hozzáállásban, kulturálisan, a szocializációjában, hogy eleve bukó a dolog.


Vagy valamelyikőtök akkorát alkalmazkodik, hogy végül belegebed.

2013. aug. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A miénktől nagyon eltér az a civilizáció és sanszos hogy nem éreznéd jól magad. A legtöbb elválós gyerekrablós történet ami napvilágra került ilyen helyekre vezet. Szerintem ha össze is jössz vele akkor se hagyd itt az országot semmi pénzért sem! Az nem egy olyan társadalom ahol istenítenék a nőket. Ott a férfi számít a nő aligha.
2013. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én nemrég ismerkedtem meg egy félig arab félig magyar sráccal. Az elején nagyon kedves, aranyos volt velem, majd egyik napról a másikra megváltozott, bunkó, lekezelő lett. Nagyjából egy társaságban mozogtunk, és még olyanokat is visszahallottam ismerősöktől, hogy letagadott. Nem általánosítom őket, de nekem csalódást okozott. És ő nem volt teljesen arab csak félig! Én csak tapasztalatból mondom, ne ismerkedj nagyon arabokkal, teljesen más a kultúrájuk, felfogásuk főleg a nőkkel szemben! Az még a legkisebb, hogy átvernek de hallottam, olvastam már cifrább történeteket is!
2013. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!