Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkora probléma, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora probléma, ha egy fiúnak tetszenek a szép lányok?

Figyelt kérdés

Sokan ilyenkor azonnal nekitámadnak az embernek, hogy mégis mit képzel. Mert ő nem elég jó hozzá, mert akkor már a fiú felszínes, stb...

Már ezt sem szabad?



2013. aug. 21. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Támadjanak, kik ők, hogy megmondják nekem mit tegyek?! A lábamig nem érnek fel az ilyenek. ;)
2013. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

velem anyám csinálja ezt

pontosan nem mondja meg miért genyózik de valami olyasmit pampog hogy akik a tehetségkutató műsorokban kiröhögtetik magukat mert egy kritikus hozzátartozójuk sincs aki felvilágosítja őkat hogy rossz a hangjuk ...hát ő ezen logoka nyomán figyelmeztetni akar hogy nem vagyok elég cool egy olyan lánynak aki viszont tudja magáról hogy ő visztont cool

2013. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jellemzően a többi nő szokott ilyenkor hisztizni. Egyrészt a sértett önérzet okán "miért nem én kellek" (még akkor is ha a pasi történetesen nem az esete,de a bókokat azért elfogadja).

Másrészt meg pont a nők akarták a bazinagy egyenjogúságot. Bizonybizony,azzal az is együtt jár hogy MI is válogathatunk külső alapján. Ja hogy ez nekik nem tetszik? Shit happenz. Nekem meg a gravitáció nem tetszik,de ettől még leesek a fáról.

2013. aug. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem probléma, azért mert tetszik egy fiúnak egy szép lány én is látom, hogy néha cikizik, de kevesen vannak, akik ilyen képmutató emberek. Nekem sokkal inkább egy átlagos jólelkű srác, mint egy bunkó, aki testi adottságait nézve tökéletes jön be. Én is sok mindenkinek bejövök mostanság, pedig nem vagyok műnő..., és sohasem a testi adottságok miatt szerettem bele vkibe. Szt mérlegelni kell: Miért ne lenne elég jó egy erkölcsös, jólelkű srác?, sőt... Én is néha megnézem a jóképű pasikat, de párt nem ez alapján választok, az ideállom nem 150 kg-os.. tehát ilyesmik kizárva, de vkinek meg pont az tetszik. Én a helyedben megmutatnám nekik, mennyire nem számit a véleményük, szószerint oda se figyelnék. 15/L
2013. aug. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!