Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az eddigi randijai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az eddigi randijaim alapján a szép lányoknak miért nem jöttem be? Az arcom vagy az alacsony, vékony alkatom a probléma?

Figyelt kérdés
Nem sokkal lánnyal jutottam el eddig a személyes találkáig, mert a legtöbb nem igazán nyitott az ismerkedésre facebookon vagy máshol, akár a városban is, szóval összesen volt eddig az évek alatt 4 randim, ebből 3 kifejezettem szép lány volt, a negyedik viszotn csúnya arcú volt, nem egy férfiálom, de én nem külső alapján szoktam kezdeményezni, adok esélyt mindenkinek, így történt, hogy míg a szép lányok közül egyik sem mondta, hogy találkozzunk újra, addig a csúnya lány meg magától mondta, hogy máskor is találkozhatnák és csak vele sikerült olyan bátornak lennem, hogy megmerjem csókolni, a szép lányok társaságában valahogy folyton azt éreztem, különösen az egyik szép lánynál, hogy ő rondának tart, nem vonzódik hozzám, a másik kettőből egy mosolygós volt meg minden, de magasabb volt tőlem és én éreztem hülyén magam mellette, a másik szép lány meg konkrétan csak jó pozitt nekem, aztán hirtelen azt mondta, hogy más fiúba szerelmes, szóval lekoptatott. A csúnyácska negyedik lány meg még azt is mondta, hogy nagyon helyes fiú vagyok. Szóval nem igazán értem, hogy a szép lányoknak mi baja van velem, mi zavarja őket jobban a külsőmben az alacsony-vékony alkatom vagy az arcommal nincsenek megelégedve vagy egyéb?
2013. márc. 4. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
A szép csaj tudja,hogy kaphat jobbat és nem is fogja beérni egy ilyen “ZS“ kategóriás sráccal, mint Te.. (vagy akár én)
2013. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Hát, jó nagy pOcs lehetsz...


Ha egy nővel összejövök, akkor nem azért, mert másnak tetszik...

Aki ez alapján ítél, az is egy nagy pOcs. :D

2013. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hello, kedves. Ha azt hiszed, hogy az emberek külseje automatikusan meghatározza, hogy milyen az ízlése, ki felé nyit és kit szeret, akkor idióta vagy. Nem. Egyáltalán nem igaz, hogy a csinosabb lányok nem randiznak esztétikailag kevésbé kielégítő pasikkal. Szóval nem, nem a szép lányokat kell ám hibáztatni, ugyanis a külsejüknek semmi köze az ízlésükhöz. Hozzáteszem, hogy nem igazán értem, hogy mit értesz "adok esélyt mindenkinek" alatt. Tehát boldog boldogtalant leszólítasz az utcán, aki nő és mozog? Ez mondjuk nem túl szimpatikus dolog nekem, nőként. Összesítve: nem azzal van a probléma, hogy a szép lányok gyökerek, nem is azzal, hogy a csúnya lányoknak tetszel, viszont ők nem tetszenek neked, azzal van a probléma, hogy szarok a módszereid. Ha egy random, vagy alig ismerős írna nekem facebookon, tutira nem válaszolnék. Ha az utcán odajönne hozzám egy vadidegen a szövegétől függően az esetek 95%-ában elhajtanám. És a legtöbb lány ezt csinálja. Tudod miért? Mert hozzád hasonló pasik tízesével mennek oda manapság egy nőhöz. Lehet, hogy neked tisztességes szándékaid vannak, de tudod a lányok szülei és a társadalom azt mondogatja a lányoknak, hogy ne álljon szóba idegenekkel, vigyázzon magára. Ami mondjuk hülyeség, mert ahelyett, hogy a lányoknak tanítanánk azt, hogyan ne legyenek megerőszakolva, a fiúknak kellene elmagyarázni, hogy NE zaklassanak és erőszakoljanak nőket. De sajnos nem így van, éppen ezért, amikor egy random pasi odamegy egy nőhöz, az nem tudhatja, hogy nem-e éppen az lesz az, aki bántani fogja. Ezért elküldenek.

Azt tanácsolom, hogy ismerősi körökből keress magadnak valakit, és ne vadidegeneknél próbálkozz be, ugyanis arra, hogy ilyen úton csajozol be, nem sok esélyt látok.

2013. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 David82 ***** válasza:

Előttem hozzászóló lány:

Pedig van esély az ilyen típusú ismerkedésre, mert valahol kifejezetten ajánlják, és az utcán csajozást (daygame) hívják. Ha megfelelő módszerei vannak, van rá esély, hogy tud ismerkedni.

Még jobb, ha fesztiválok, pl.: Sziget, Balaton Sound, Szin stb. próbálkozik, mert ott nyitottabbak a lányok.

Vagy csinálhatja plázákban is, ott ugyanis kamera van, meg biztonsági őr, ott abszolút nincs félnivalója a lánynak.

2013. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!