Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha bizonyos lányoktól egyszerűn az undor jön rám?

Figyelt kérdés
Mintha nem is kívánnám őket, mintha egy másik fiúról lenne szó, úgy undorodom tőlük szexuálisan. Sőt, sok férfit idős embert is látva hasonló undor szokott elfogni valamiért. Meg az is fura, hogy majd egy éve smároltam egy csúnya lánnyal, akkor nem undorodtam tőle, most meg már tőle is undorodom. Pedig utálom a felszínességet.
2013. aug. 21. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
meleg lettél öcsi.
2013. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Semmi baj,szerintem ez természetes hidd el,biztos van aki szintén így gondol rád,ha meglát.....
2013. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%
Nyugi, van ilyen... Én pl csak szőkékre tudok nőként nézni.
2013. aug. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene az égvilágon minden lányhoz vonzódnod? Mindenkinek van esete.
2013. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mitől? Stílus, külső? Egyszerűen vannak ilyen emberek (heterók) akik nagyon kevés másik neműhöz tudnak vonzódni.
2013. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!