Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » +20 fiúk, nálatok kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

+20 fiúk, nálatok kizáró ok lenne egy kapcsolatban, ha a lány nem akarna orált?

Figyelt kérdés

mármint azt engedné, hogy ti csináljátok neki, de ő nem akarná nektek.. undorítónak találná, meg megalázónak


a válaszokat köszi



2013. aug. 22. 13:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Megkívánni szerintem nem fogod, inkább majd apránként megszokod gondolatot, és rájössz, hogy most milyen buta vagy.
2013. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
mármint úgy értem, hogy a barátomat kívánom meg, és késztetést fogok érezni arra, hogy neki a lehető legjobb legyen, mert szeretem
2013. aug. 22. 14:02
 23/34 anonim ***** válasza:
úgy lennék vele hogy tuti rákap egy idő után, de én speciel még puncit se láttam csak videóba :DDD
2013. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egyszer volt dolgom ilyen csajjal, nem is jöttem össze vele. Azért megd.gni megd.gtam, ha már sikerült lakásra vinnem, de ezzel minden esélyét elvesztette arra, hogy egy éjszakánál tovább tervezzek vele.
2013. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Most őszintén válaszolj kérlek. Az hogy ő csinálja neked az nem megalázó? Mert ugyanaz a dolog csak a másik oldalon állsz.
2013. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
41%
önzőség. ha ő megtesz mindent érted, hogy neked jó legyen, pl kielégítés kézzel,lábbal szájjal, akkor te miért nem tudod megtenni azért hogy neki is jó legyen?! Nem undorító az. meg nem megalázó. mondjuk ha már azt akarja hogy mondjuk valahol sötét bokorban térdelj és tépi a hajad, akkor azt mondom oké. de így... ez csaj játék. kapd be egyszer a középső ujjad. kemény, bőr van rajta, meleg. undi? nem. akkor a fsszal se lesz gondod
2013. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
81%

Az a nő aki megalázónak tartja az orált, komoly problémákkal küzd és fogalma sincs a szexről.

Az orális kényeztetésben semmiféle megalázás nincs. Nem értelek. Te megalázod a pasidat azzal, hogy kinyalatod magad? Egy rohadt szexrabszolga mikor ezt csinálja? Lenézed utána? Kevesebb a szemedben?

Neked jó ha csinálja?


Normális vagy?

2013. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Szopatni elég jó, szóval nálam KO kritérium lenne.
2013. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

először is, nem kötelezem arra, hogy ő nekem csinálja, ugyanis NEM EZT ÍRTAM KI A KÉRDÉSBE! Hanem azt, hogy ENGEDNÉM. nem erőszakolnám rá, ha akarja csinálja, ha nem, nem. sőt, a legtöbb férfi örül is a fejének, ha kinyalhat egy nőt.

másodszor is, hihetetlen bunkók egyesek. mi az, hogy valaki ilyet ír nekem, hogy "normális vagy?" mit képzelsz te? nem hiszem el, hogy nem lehet normális megfogalmazásban leírni a véleményed. te nem vagy normális. azért jöttem ide, mert nem vagyok tisztában a helyzettel, válaszokat vártam, tanácsokat, azért írtam ki kérdést. nem savazásra voltam kíváncsi, vagy ha mégis, nem ilyen hangnemben, úgy gondolom, ellehet mondani normálisan, tisztelettudóan is a véleményed. csak a szád nagy, mert nem látom az arcod.

2013. aug. 22. 15:35
 30/34 anonim ***** válasza:
Ne hidd hogy a legtöbb pasi örül neki. Ugyan az működik oda-vissza is. Megteszi, mert szereti látni ha neked jó, szeret téged, és kényeztetni szeretne. De neki ez nem okoz különösebb plusz élvezetet. Ugyan az mint mikor a nő csinálja a pasinak. Ha még most nem érzed magad készen ne erőltesd, ha meglesz a kellő bizalom akkor menni fog az is. Főleg hogy írtad, kezdő vagy.
2013. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!