Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » +20 fiúk, nálatok kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

+20 fiúk, nálatok kizáró ok lenne egy kapcsolatban, ha a lány nem akarna orált?

Figyelt kérdés

mármint azt engedné, hogy ti csináljátok neki, de ő nem akarná nektek.. undorítónak találná, meg megalázónak


a válaszokat köszi



2013. aug. 22. 13:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem undorító (ha tiszta és nem egész napos munka után áll eléd mosdatlanul, hogy hajrá anyukám) és nem megalázó (a fogja a fejed vagy a szádat p.ncinak nézi és úgy használja az igen, az megalázó), sőt még szerintem élveznéd is ahogy látod, hogy teljesen kifekszik attól ahogy kényezteted és tiéd az irányítás. Hisz ahogy csinálod úgy jó neki vagy mégjobb. Azt kell mondjam nálunk előfordul, hogy akár előjátéknak is felfogom néha azt ha a kedvére teszek annyira élvezem nézni, hogy mennyire jó neki. Feltüzel.


Sőt volt már olyan, hogy fáradtnak éreztem magam, ő meg nem így úgy voltam vele így a kedvére teszek, mindenki jól jár, a végére viszont túlságosan belelendültünk a dolgokba és másnap reggel csak még fáradtabb voltam.. (elb...tuk az időt... :D)


23L

2013. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Kapcsolat elején vagy egy éjszakásban én sem csinálom. Megalázónak (visszataszítónak) érzem mindaddig, ameddig nem szeretem az illetőt annyira, hogy el tudjam ezt engedni. Jó néhány kapcsolatom volt már, de eddig csak kettő érdemelte ezt ki. Egyik az exem (3éves kapcsolat volt), neki 3 hónap után, a másik a mostani párom, neki fél évet kellett várnia... de megkapta. És imádom csinálni, tudom hogy ő is szereti, amikor csinálom. Aki emiatt nem lenne hajlandó velem szóba állni, az nem is érdemelné meg ;) legalábbis én így vagyok vele. 24/N
2013. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
Kizáró ok ha nem szopik a ribi.:)
2013. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"nem csak én vagyok egyedül ilyen helyzetben, hanem sok nő is."

Elég szomorú!

2013. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!