Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » ÉN egy 15 éves lány vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÉN egy 15 éves lány vagyok és tetszik nekem egy 22 éves fiú és úgy érzem kezdek bele szeretni de nem akarok próbáltam már h elkerülöm őt nem írok neki nem gondolok rá meg ilyenek de nem ment. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiú is kedvel engem és szerintem tetszek is neki csak hát túl fiatal vagyok hozzá..

2013. aug. 22. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pesti vagy? Remélem nem én vagyok a 22 éves. :D

(csak mert én is ugyanilyen cipőbe vagyok, csak én a pasi vagyok, és az a problémám, hogy semmilyen körülmények közt nem tudnák olyan szabadon szeretni egy ilyen fiatal lányt, ahogy csak tudom, mert a környezet minden esetben b..i pedofilnak állítana be. Hova menjünk kézenfogva, ahol nem szólnak be? Amíg nem lesz látszólag 17 addig dugiban találkozgassunk? A szüleid hogy kezelnék? stb stb... :D


De ettől függetlenül elmondhatod a srácnak az érzéseid, és ha elég komolyak vagytok, akkor van rá megoldás, de ezeket a problémákat meg kell oldani, mielőtt "beleugorsz" valamibe... :)

2013. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
15 éves lány, és 22 éves fiú? Nem vagyok egy régimódi típus, de azért ez még nekem is sok.
2013. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nemértelek titeket. itt msot soka 7 év...beezeg ha egy 18 éves jönne össze egy 25 évessel az teljesne elfogadott már.

sőt ha még feljebb megyünk 20 éves lány egy 27 évessel már simán mindneki áltla szinte elvárt szint.

akkor most miért baj ez???

2013. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
3: nyilván azért elfogatottabb, te észkombájn, mert +18tól már felnőttnek minősül a lány is. össze sem kéne hasonlítani egy 15 évest, meg egy +18as csajt, mert felesleges. de gondolom azért erre kellett idő, míg rájöjj.
2013. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Ha neked is tetszik te is tetszel neki beszéljétek meg.. ha ő vállalja h összejön veled akkor semmi akadálya annak h együtt legyetek.

Szüleid nem tudom mennyire szigorúak de biztos ők is elfogadják :) (ezt már csak azért is tudom mert nekem is szigorúak valamilyen szinten a szüleim de mikor mondtam h van barátom és h hány éves tök jól fogadta anyum még örült is neki és már lassan egy éve együtt vagyunk. 16/L 24/F ) Sok sikert ! :)

2013. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem pesti vagyok:)) köszönöm a segítségeteket bár elég kellemetlen lennne vele erről beszélni://
2013. aug. 22. 20:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod vele megbeszélni, akkor miféle kapcsolatot vársz a dologtól? A bizalom, a kommunikáció a kapcsolatok alapja! Kérlek, ne butáskodj, és írj neki ilyen témában! De gyorsan! :) (nézem a facebookot, mikor írsz! :D)
2013. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy:DD
2013. aug. 22. 20:44
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem annyira vészes ez még, mint első látásra tűnik... na jó, mondjuk, hogy sok, de néha azért működhet is.


Persze megbeszélni meg kell :)

2013. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De bennem gátlások vannak h kiinevet vagy hülye naív kislánynak nézz.
2013. aug. 22. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!