Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit bírnak a 20 feletti pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit bírnak a 20 feletti pasik egy 16 éves csajban?

Figyelt kérdés
Nem teszem ki mindenem. Nem vagyok könnyűvérű, nem nézek ki húsznak. Mégis általában a nálam jóval idősebb férfiak figyelnek fel rám. Mikor megkérdezem, hogy mégis milyen indíttatásból szólítanak le pont engem, akkor azt mondják, hogy van bennem valami, ami megfogja őket. Mi lehet az, ami egy huszonéves pasit megfog egy tiniben?
2013. aug. 22. 17:38
1 2
 1/15 anonim válasza:
az ártalmatlanság és a szüzesség...
2013. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A feszes, fiatal test.
2013. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Én most leszek 16, most egy 17 éves fiúm van, de előtte volt egy 23 éves az előtt egy 22... de most is bejövök egy 30évesnek.. meg egy pár 25-30nak akiktől már rosszul vagyok -.-
2013. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A feszes kis se... selymes bőrű pofiját.
2013. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mindig konnyebb elkapraztatni, lenyugozni, behulyiteni egy 16 evest mint mondjuk egy 23 evest :)
2013. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De miért nem a huszas, érett bombacsajokra buknak? Nálam is 20-tól 28-ig próbálkoztak... pedig az életfelfogásom se olyan, nem is adom magam könnyen, és bárki más, jobb csajt is találhatnának...

Miért vonzóbb egy ártatlan "kislány", mint egy belevaló, érettebb, tapasztaltabb csaj?

2013. aug. 22. 17:48
 7/15 anonim ***** válasza:
Én semmit, vagy ha igen max a testüket, de elég kiforratlan, átlagos az összes és csak vihogni tudnak. Dugni jók csak mert hamar beadják a derekukat a kis naivak, de utána csak rinyálni tudnak és levakarhatatlanok.
2013. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18 alattiakkal nem szívesen foglalkozok. 21/F
2013. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Shai-Hulud ***** válasza:

"Miért vonzóbb egy ártatlan "kislány", mint egy belevaló, érettebb, tapasztaltabb csaj?"


Mert "belevaló, érettebb, tapasztaltabb csaj" annyi van, hogy Dunát lehetne rekeszteni velük, ha nem tiltaná a törvény. De "ártatlan kislány" nem túl sok van, ez igazi kuriózum.


"Nálam is 20-tól 28-ig próbálkoztak..."

Na, csak hogy növeljem a határértéket, én is próbálkozhatok? 55 éves vagyok, tehát igencsak szélesre tolnám ki a sávot! :-D

2013. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kössz :D
2013. aug. 22. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!