Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éf feletti szűz férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éf feletti szűz férfiak! Nem gondoljátok hogy veletek van a baj?

Figyelt kérdés

A gép elött sírtok egész nap...

Másnak ennyi idősen meg már családja van



2013. aug. 4. 09:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%

25 év feletti nők, nem gondoljátok, hogy veletek van baj?


A gép előtt f@$zbúkoztok egész nap...

Régen a lányok már 15 évesen a családjukra főztek


Üdv:

Egy 24 éves férfi, akinek VAN barátnője

2013. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%

Jobb ha nincs!


Ti éreztetek már így? Veletek előfordult már?


Egyszerűen megőrülök! Két férfit szeretek. Mindkettő nagyon rendes, kedves, mindig jó hozzám. Az egyik a férjem (másfél év ismeretség után mentem hozzá, három éve vagyunk házasok), a másik pedig a legjobb barátom, aki történetesen fiúból van. Azt tudom, hogy a barátom már régóta szerelmes belém, de nekem mindig csak egy barát volt...illetve mostanáig. Már többször is szerelmet vallot nekem, mikor tinik voltunk (egyébként 15 éves korom óta ismerem), de most, legutóbb, megint bevallotta, hogy nagyon szeret. Annyira megsajnáltam szegényt, hogy hát... megcsókoltam. Aztán pedig le is feküdtünk. (Tudom, ez nagyon k.rvás dolog). De nagyon jó volt a szex. Úgy értem, ilyen jó már nagyon régen volt. A férjemnek még azóta sem mondtam el. Borzasztó bűntudtaom van, mert megcsaltam, de ugyanakkor a barátomat is nagyon szeretem. Észrevettem, hogy ha például más nővel látom mostanában, akkor elfog az irigység. Úgy érzem belé is szerelmes lettem. De a férjemet is nagyon szeretem. Nem hűlt ki a házasságunk, nem untam meg. Nagyon szeretem. Mikor a férjemmel vagyok, akkor úgy érzem Ő életem szerelme, mikor a barátommal meg úgy, hogy Ő. Ráadásul egy féléves kislányunk is van a férjemmel, és nem tudom mitévő legyek.

Egyszerűen már nem bírom! Segítsetek!

25L

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ilyen nők mellett jobban járnak ha nincs.

2013. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
beszóltál a 25 feletti szűz férfiaknak, akkor mára is megvolt a napi program most mehetsz vissza zabálni a tv elé...
2013. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
nincs otthon tv, 10-re viszont megyek dolgozni
2013. aug. 4. 09:43
 5/27 anonim ***** válasza:
54%
Majd ha nem csak a jó képű alfa hímeknek adnak a nők esélyt,akkor nem lesz ennyi 25 év feletti szűz férfi,de amíg csak a külsőt nézik,és akárhogy próbálkoznak a ronda férfiak, a nők pedig csak lekoptatjátok őket,addig ez lesz. Úgyhogy nem a 25 feletti szűz férfiakban van a hiba.
2013. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
ki a p_csöm sír? ti b_szogattok folyton minket csesszed meg.
2013. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
25 alatti nem szűz nő vagyok, nem gondolom, hogy velük lenne a baj. Miért lenne bárkivel baj, aki még nem szexelt? Mégis milyen idióta felfogás ez? Persze, vannak aik sírnak a gép előtt, de alig hiszem, hogy a fent említett csoport összes tagja így tenne. Szóval állj le, hogy másokat hasonlítgatsz össze, kvára senkit nem érdekel, kinek van családja meg kinek nem. Egyébként is tévedsz, manapság a legtöbb ember 30 év alatt bele se fog a családalapításba, nem tudom miylen szuperkirály országban élsz, hogy szerinted a 25 évesek csak úgy megengedhetik maguknak a családalapítást.
2013. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%

"Másnak ennyi idősen meg már családja van

"


Meg több milliós hitelük, 0 életcéljuk és egy nettó 67 ezret fizető állásuk...

2013. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
48-ból meg lehet élni.
2013. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Provokálj te is b..zdmeg...
2013. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!